Stále více firem zaplňuje volná pracovní místa s pomocí zahraničních pracovníků

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.12.2019 | Průmysl, energetika

V médiích a mezi lidmi se řeší velká nezaměstnanost v České republice. Důvodů, proč jsou čísla takto hrozivá je několik. Často se jedná o nedostatečnou kvalifikaci na danou pozici nebo přeplnění pozic pro absolventy vysokých školy, a to především humanitních oborů. Na trhu právě je ale řada povolání, která doslova volají po zaměstnancích.

Často jsou volné pozice na trhu neobsazené z důvodu nízkého nezájmu potenciálních zaměstnanců. Jedná se ve velkém procentu o pozice dělníků, lidově řečeno „u pásu“. Jsou to pozice, jako jsou operátoři výroby v automobilkách a jiných velkosériových podnicích. Velmi špatně se hledají také lidé na pozici obsluhy linky, do skladu nebo vyučení svářeči.

Vedle těchto míst je ale problém i se zaměstnanci na stavbu. Jak řeší tuto situaci české firmy?

České firmy se často poohlížejí po zaměstnancích ze zahraničí. V řadě případů se pak na český trh práce dostávají ukrajinští pracovníci, kteří hledají práci a rádi vezmou každou pozici, která jim zajistí peníze na živobytí.

Určitě nedávejte ukrajinské zaměstnance do jednoho pytle. Vaše firma může mít kvalitní zaměstnance a nemusí to být Češi. Celý administrativní proces za vás může zajistit pracovní agentura, nemusíte se tedy bát nějakých potíží se smlouvou.

Společnost polysearch.cz komunikuje tyto zaměstnance prostřednictvím režimu Ukrajina. Režim Ukrajina řeší právě obsazení pozic v českých firmách ukrajinskými pracovníky. PolySearch je pracovní agentura, která zajištuje z Ukrajiny kvalifikované pracovníky. Takoví zaměstnanci jsou pro firmy zlatí. Agentura dokáže zajistit celé administrativní zapojení do projektu a kvalitní asistenci při příjezdu a při pobytu.

Díky režimu Ukrajina vyřešíte své problémy a budete moci opět naplno vyrábět. Personální agentura PolySearch je na trhu již 22 let, díky tomu se dokáže velmi obratně pohybovat v tomto prostředí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667