Pension Duel

Zadavatel: Magieprirody.cz | 10.1.2017 | Cestování, gastronomie

Ústí nad Labem (Pressweb) - Chystáte se do Ústeckého kraje na dovolenou, jarní prázdniny, prodloužený víkend nebo jen na služební cestu a hledáte příjemné a levné ubytování? Pak rozhodně navštivte penzion Duel, který se nachází v centru Ústí nad Labem.

Pension Duel vám nabídne 13 zrekonstruovaných pokojů, celkem 40 lůžek. Pokoje mají svou koupelnu, připojení na Wi-fi, TV, trezor, zásuvku zdarma, telefon pro spojení s recepcí.  Snídaně je všem hostům podávána v společné místnosti. V létě je možné posezení na zahradě. Pokoje jsou nekuřácké. Kontakty na Pension Duel jsou k dispozici nonstop. Pracovníky pensionu lze kontaktovat telefonicky, emailem i  osobně na recepci. 

Pension Duel ubytuje rodiny i celé zájezdy

Pension je připraven také na cyklisty. Nechybí zde zabezpečený prostor pro kola. Navíc má cerifikaci Cyklisté vítáni.  Pension poskytuje své služby již od roku 1993 a neustále se je snaží vylepšovat tak, aby uspokojil i nejnáročnější klientelu.

V případě ubytování větších skupin jako jsou sportovní kluby, zájezdy či akce rodin s dětmi, jsou připraveny také množstevní slevy.

V Ústí nad Labem můžete navštívit mnoho památek, například hrad Střekov, kostel sv. Vojtěcha  a další. Podívejte se také na fotogalerii centra města Ústí nad Labem. Najdete zde fotografie všech památek, které by jste ve městě neměli vynechat. Město nabízí vyžití pro celou rodinu. Najdete zde dětská hřiště, kavárny, restaurace, muzea a další.  Ubytování  je připraveno v 1 - 4 lůžkových pokojích. Snídaně a uzavřené parkoviště se hradí zvlášť. Ne všichni klienti mají o tuto službu zájem.

Tříhvězdičkový Pension Duel nabízí velmi příjemné prostředí, s dobrou dopravní dostupností. V okolí Ústí nad Labem je hustá síť cyklostezek. Můžete zde strávit poklidnou dovolenou.

 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pensionduel_4.jpg719.24 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712