Posypová sůl se teď opravdu hodí

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.1.2014 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Nechcete nakupovat drahé stroje na odstraňování sněhu ani si hrbit záda s hrablem? Ušetřete si peníze a námahu při odklízení sněhu. Posypová sůl je velký pomocník za velmi výhodnou cenu. Pracuje sama a vyřeší i problém s náledím, kde je hrablo nebo fréza stejně k ničemu.

Zima už o sobě dala vědět a kdo nemá posypovou sůl, může se těšit na pořádnou zimní rachotu. Ať už se rozhodnete odklízet sníh manuálně nebo pomocí strojní techniky, vždy budete muset počítat s nemalou časovou investicí, mnohdy ve chvíli, kdy se Vám to bude nejméně hodit. A budete si muset vybrat, zda uděláte průvan v peněžence, nebo zda ušetříte tím, že popadnete hrablo.

Použití posypové soli v zimním období je osvědčený způsob, jak se vypořádat se sněhovou nadílkou, nezruinovat peněženku a ušetřit si při tom námahu. Posypová sůl je standardním prostředkem, který spolehlivě funguje na našich komunikacích, takže proč ji nepoužít na Vašem chodníku, u garáže nebo kdekoliv, kde se budete potřebovat vypořádat se sněhem?

Posypová sůl funguje na fyzikálním principu naprosto spolehlivě až do patnáctistupňového mrazu. Při silnějších mrazech se její účinnost postupně snižuje. Posypovou sůl oceníte na stísněných místech, kam se hrablem nebo strojem obtížně dostanete. Posypová sůl má, narozdíl od mechanického odklízení sněhové nadílky, zásadní výhodu, a sice že její aplikací odklidíte sníh opravdu dokonale, bez nežádoucích zbytků, které mohou případně později znovu namrznout.

Že posypovou sůl máte v zásobě, ale nejvíc oceníte, až přijde náledí či ledovka. Hrablo nebo fréza jsou v takovém případě naprosto k ničemu. Ano, můžete použít třeba písek, ale po ošetření ledu počítejte na jaře s odklízením zbytku posypu.

Posypová sůl je velkým pomocníkem při odklízení sněhu a ledovky. Stačí posypat a vyčkat. O vše ostatní se postarají přírodní zákony. Nic lepšího zatím nikdo nevymyslel.

Témata: posypová sůl | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300