Kvalitní pískové filtrace za výhodné ceny

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.1.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Máte-li zahradní bazén nebo plánujete-li jeho pořízení, určitě se nevyhnete otázce, jak řešit filtrování bazénové vody. Pokud jste už vyzkoušeli jednoduchou kartušovou filtraci, už asi sami víte, jak pomalá a neúčinná může být. Hodí se jen pro ty nejmenší bazény a i tam se vyhovující čistota vody dá s papírovými filtry, které je třeba navíc často vyměňovat, udržet jen stěží.

O mnoho kvalitnější, rychlejší a pohodlnější k užívání je písková filtrace. Inženýři se při jejím navrhování inspirovali velkými úpravnami vody, které vodu čistí ve velkém objemu před distribucí do vodovodní sítě. Písková filtrace funguje spolehlivě a dlouhodobě, navíc její čištění (praní) je velice jednoduché.

V dnešní době se už navíc nejedná ani o výrazně vyšší investici než u filtrace kartušové. Písková filtrace bez problémů zachytí všechny nečistoty a udrží vodu čistou i ve větších bazénech. Stačí zakoupit, zapojit, naplnit pískem a je to. Jednou za čas stačí protiproudně propláchnout a tím vyprat nečistoty z filtrační náplně a jede se dál. Písek ve filtraci vydrží poměrně velmi dlouho. Filtrační náplň se vyměňuje podle intenzity využívání jednou za dva až tři roky.

S pískovou filtrací tak můžete dát vale neustálému dokupování a vyměňování kartuší a hlavně čekání na to, kdy už ten bazén bude konečně ke koupání. V našem elektronickém obchodě je v nabídce písková filtrace, vhodná pro všechny typy a velikosti zahradních bazénů. Společně s prostředky bazénové chemie udrží Váš bazén čistý a budete si tak moci užít příjemné chvíle relaxace, kdykoliv budete chtít a kdykoliv počasí dovolí.

Nenechte si už kazit radost z využívání Vašeho bazénu špinavou vodou, starostmi s údržbou filtrů nebo zápachem. Pořiďte si kvalitní pískovou filtraci a využívejte Váš bazén na maximum. Teplých letních dnů u nás není zase tolik. Neobírejte se o ně zbytečně.

 

Témata: písková filtrace | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300