Strážníci předali záchranářům tři opilé nezletilé dívky

Zadavatel: Městská policie hl. m. Prahy | 10.1.2014 | Krimi, černá kronika

Praha (Pressweb) - Hlídka strážníků z Prahy 7 nalezla dnes v noci opilou nezletilou dívku ležící nedaleko hotelu, ve kterém byla ubytována. Tam strážníci poté nalezli další dvě opilé dívky. Trojici opilých dívek převezla záchranná služba do jedné z pražských nemocnic.

V pátek v půl třetí ráno si hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7, vykonávající kontrolní činnost v ulici Komunardů, všimla osoby ležící na chodníku. Strážníci následně zjistili, že jedná o zjevně opilou nezletilou dívku. Ta nebyla schopná srozumitelné komunikace. Hlídce se podařilo pouze zjistit, že bydlí v hotelu na nedalekém Ortenově náměstí. Strážníci dívce poskytli první pomoc a přivolali na místo záchrannou službu. Během ošetření dívky se hlídka informovala v hotelu a zjistila, že dívka je zde ubytována společně s ostatními dětmi, které jsou v Praze na školním výletě. Poté, co se podařilo kontaktovat i učitelku, recepční hotelu hlídce sdělila, že opilá dívka odešla společně se dvěma kamarádkami. Ty byly nalezeny v silně podnapilém stavu na pokoji. Všechny tři nezletilé dívky byly poté převezeny záchrannou službou do  jedné z pražských nemocnic. Případem se dále zabývají policisté.

Témata: opilé nezletilé dívky | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Městská policie hl. m. Prahy

Korunní 98
101 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Bc. Jan Čihák
Kancelář ředitele - Tisková skupina
cihak@mppraha.cz
Obrázek uživatele Městská policie hl. m. Prahy
Městská policie hl. m. Prahy působí na území hlavního města od 11.5.1992. Byla zřízena obecně závaznou vyhláškou hl. m. Prahy č. 5/1992, vydanou na základě zákonů ČNR č. 410/1992 Sb., o obcích a č. 553/1991 Sb., o obecní policii. Její činnost spočívá především v zabezpečování místních záležitostí... vice ›
Městská policie hl. m. Prahy
Korunní 98
101 00 Praha 10
Česká republika
tiskove@mppraha.cz
Tel: +420 222 025 284