Originální dámské módní doplňky - malovaná trička

Exkluzívní kvalitní dámská trička - ruční výroba
Zadavatel: repArt | 10.1.2014 | Obchod, e-commerce
repart.cz

repArt: Exkluzivní ručně malovaná trička, z nichž každý výrobek je neopakovatelným originálem.

Litomyšl (Pressweb) - Značkové originální výrobky z dílny repArt jsou dílem špičkového grafika, který exkluzivně tvoří výhradně pro náš obchod. Jeho tvorba je nezaměnitelná, originální, vychází výhradně z vlastních návrhů vzorů. Všechny použité materiály jsou vybírány pečlivě s ohledem na jejich kvalitu a trvanlivost.

Nabízíme Vám možnost vlastnit exkluzívní ručně malované originální tričko značky repArt. Každý vzor je unikátní, ručně malovaný kvalitními a stálými barvami. Při výrobě nepoužíváme tisk ani šablony, z důvodu zachování jedinečnosti a neopakovatelnosti každého kusu.  Trička jsou vyrobena z kvalitní bavlny s malým podílem elastanu. Příjemně se tedy nosí a zachovávají si stálost tvaru i po vyprání.

Plesový originální doplněk k dámským plesovým šatům - květ z organzy je ideálním doplňkem pro kreativní ženy. Lze jej využít tradičním způsobem, jako doplněk večerních toalet, ale ozdobit může i sako, svetr, klobouček nebo letní účes. Variant je nepřeberné množství. Nabízíme Vám inspirativní výběr barevných a tvarových variací, ve kterém si jistě najdete i tu svou.

Plesový doplněk - květ z organzy je ideálním doplňkem pro kreativní ženy.

Plesové originální doplňky k dámským šatům - květinové štóly jsou další z možností kreativně upravit šatník nebo vytvořit originální dekorace. Jsou vyrobeny za použití organzy a dalších ozdobných prvků. Základem je síťovaný pás, který můžete naaranžovat na večerní nebo letní šaty, halenku, pletený svetr nebo jej můžete použít na dozdobení polštáře, ubrusu či závěsu.

Témata: Móda, dámská trička, ručně malovaná trička, originální výrobky | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: František Pechanec
Spolumajitel
obchod@repart.cz
+420 774 445 566
Obrázek uživatele repArt
Spisovna Litomyšl, držitelka koncese pro výkon spisové služby si Vám dovoluje nabídnout několik odborných služeb, které Vám mohou pomoci při řešení ukládání dokumentů, které zabírají ve firmě spoustu místa, a manipulace s nimi odvádí vaše zaměstnance nebo i Vás od odborné práce.  ... vice ›
repArt
Strakovská
570 01 Litomyšl
Česká republika
obchod@repart.cz
Tel: +420 774 445 566