Ohromný výběr elektronických cigaret se vším příslušenstvím, které vás napadne!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.11.2021 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety mají oproti těm klasickým ohromnou spoustu výhod. Pokud odejdeme od všeobecně známých výhod, které se točí kolem zdraví a financí, tak jsou elektronické cigarety unikátní také ve svých kombinacích.

Cigarety totiž můžete zakoupit ve stovkách různých variant, lišících se barvou, designem, materiály i vlastnostmi. Díky tomu v naší nabídce na obchodě e-cigo.cz najdete nejen co nejideálnější kousek přímo pro vás, ale také najdete to správné v každé cenové kategorii. Co vše u nás získáte a budete zajisté potřebovat, vám představíme na následujících řádcích.

Elektronické cigarety od předních výrobců

Samotná elektronická cigareta je základ všeho. Obsahuje kompletní sestavu věcí od gripu přes náustek až po baterii a zásobu na tekutou bázi. Kompletní sety jsou ideální především pro úplné nováčky, kteří ještě elektronické cigarety příliš dobře neznají. Desítky kvalitních výrobců vám nabídnou různé cigarety, které jsou vesměs velice podobné vlastnostmi i cenově. Tím největším rozdílem tak bude především design, který vám padne funkčně i esteticky.

Báze a náplně do elektronické cigarety

Elektronické cigarety ke svému běhu nevyužívají tabákových výrobků, ale klasických vodních bází. Báze jsou přizpůsobeny tak, aby neobsahovaly škodlivé látky a zároveň se dokonale odpařovali. Voda je naprostý základ, k ní se připojuje nikotin podle druhu náplně a u některých najdete také specifické vůně a příchutě.

Náhradní náustky a baterie

Elektronická cigareta jako taková se nabíjí většinou pomocí USB-C a vydrží tak dlouhou dobu. Spotřební součástí elektronické cigarety je především baterie. U baterie se stejně jako ve všech zařízeních postupně snižuje jeho kapacita. Jednou za dlouhé měsíce užívání tak může dojít k servisní výměně baterie.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667