Nebojte se předat svoje byty do rukou správy nemovitostí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.11.2021 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je službou, kterou vám nabízejí některé realitní kanceláře. Jednou z nich jsme také my a naše společnost happyhouse-sprava.cz, která se zaměřuje nejen na správu nemovitostí, ale také na pražský realitní trh v kompletním spektru.

Jsme odborníky na poskytování realitních služeb v Praze a okolí, ale také vám nabídneme celou řadu služeb v rámci zbytku celé republiky. Mimo nákupů a prodejů nemovitostí pomáháme svým klientům s celou řadou dílčích prací a starostí o nemovitost, z čehož pramení také naše korunní služba. Tou je správa nemovitostí, která se stane vaší jedinou jistotou na vratkém realitním trhu.

Co vše správa nemovitostí zařizuje?

Od správy nemovitostí můžete čekat celé spektrum služeb. To je závislé nejen na vašem osobním výběru, ale také na rozsahu nemovitosti a jejím typu. Jiné služby budou nutné pro správu bytových jednotek a zcela odlišné zase pro správu činžovních domů.

Správa bytů, která nás v tomto článku zajímá nejvíce, se postará především o to, s čím je největší problém. A to obsadit byt zájemci, kteří za sebou mají dobrou finanční i morální minulost a nebudete se tak muset bát o placení nájemného, ani stav vlastní nemovitosti. Pokud se přeci jen něco nepovede, tak v rámci správy bytů přebírá zodpovědnost realitní kancelář a vy nepřijdete ani o korunu z garantovaných příjmů.

Nebojte se, vše má svoje hranice

Spousta lidí se podobných služeb bojí, protože je součástí sjednání také plná moc. Dávat někomu plnou moc ke svému majetku či rozhodovacímu právu se již dlouhodobě nedoporučuje. Je ale důležité si všimnout toho, že naše plné moci a smlouvy o zprostředkování, dávají pevné mantinely na obou stranách. V právním bezpečí tak budete vy i naše společnost, protože bude naše spolupráce pevně vyhrazena.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667