Darujte svým blízkým možnost kouřit zdravěji a levněji

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.11.2017 | Zdraví

Vánoce se kvapem blíží a je tak na místě zamyslet se nad vánočními dárky. Kdekdo by si možná myslel, že na jejich nákup je stále dost času, pokud se ale chcete vyhnout typickému vánočnímu shonu a nestíhání všeho potřebného, pak alespoň dárky můžete vyřešit s předstihem. Máte-li ve svém okolí nebo v okruhu vašich nejbližších kuřáka, máme pro vás tip na dárek, se kterým ho pod letošním stromečkem zaručeně překvapíte.

Trend, který zná snad každý

Slyšeli jste již o pojmu elektronické cigarety? Jedná se o trend, který před několika lety, ale není to zase tak dávno, zaplavil doslova celý svět. Každý najednou zatoužil vlastnit onu kouzelnou cigaretu, která tolik neškodí zdraví, jež máme každý jen jedno. Cigareta, která kuřáka nepřipravuje o jeho zažitý rituál, ale přesto nesužuje jeho, ani lidi okolo něj. A právě tohle je ideální dárek, kterým můžete letos o Vánocích obdarovat někoho, na kom vám záleží.

Nižší výdaje a lepší zdraví

Elektronické cigarety jsou v současné době hodně oblíbené a to hned z několika důvodů. Za prvé stojí daleko méně peněz, nežli klasické cigarety, které zná snad úplně každý. Jejich kouření neleze tolik do peněz a zároveň tolik nehuntuje naše zdraví, což je další výhoda. Mimo jiné se jedná o estetický prvek, který se nebudete stydět ukazovat a naopak jej hrdě ukážete světu. Jen se podívejte na stránky e-cigo.cz zabývající se prodejem elektronických cigaret a uvidíte, kolik možností, vzhledů a designů je v dnešní době k dostání.

Je to zábava

Kouření e-cigaret je tedy nejen finančně méně nákladné a po zdravotní stránce lepší, ale zároveň je to mnohem větší legrace. Za vším stojí především náplně do elektronických cigaret, které jsou k dostání v mnoha zajímavých a lákavých příchutích - zmíníme například vanilku,borůvku, jahodu, meloun, jablko nebo klasický tabák.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667