V možnostech stínění oken se vracíme ke klasice

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.11.2017 | Reality, bydlení

S příchodem chladnějších měsíců, pro které je typické brzké stmívání a dlouhé večery, je otázka stínění oken aktuální. Jakmile se totiž venku setmí, rozsvítíme doma světla a nezvaným hostům tak nabízíme doslova skvostný výhled do našeho soukromí. Určitě se shodneme na tom, že nikdo netouží po cizích pohledech, ať už se jedná o sousedy, nebo náhodné kolemjdoucí. Jak tedy okna zastínit a nepřipravit se o zasloužené soukromí a pocit bezpečí?

Oblíbené stínící techniky

Co se stínění oken týče, v současné době můžeme vybírat z několika variant. Zajímavostí je, že ačkoli jsou k dostání i moderní možnosti, stále více lidí se vrací ke klasice, která je ověřená léty. Na mysli máme například látkové rolety, které byly kdysi nedílnou součástí drtivé většiny domácností - a to především proto, že dříve jiné možnosti nebyly. Ještě než se začnete chytat za hlavu, jaký blázen by si do moderního interiéru umístil staře vyhlížející rolety, podívejte se na současné modely, které vám svým designem určitě vyrazí dech.

Praktický i estetický prvek domácnosti

Vyřešit zastínění oken je dobré hned z několika důvodů. Nejenže sobě i své rodině zajistíte soukromí a pocit bezpečí, které nenaruší cizí čumilové, jež drze nakukují do oken a vidí vám doslova až do talíře, ale zároveň zútulníte každou místnost. Stále oblíbenější římské rolety mají za úkol nejen zabránit výhledu nezvaným očím, ale stejně tak se hrdě chopí role estetického prvku místnosti. Jejich vzhled se dá přizpůsobit vybavení i barvám v prostoru, aby celek působil harmonicky a na pohled velice příjemně.

Klasika, která urazila pořádný kus cesty

Látkové rolety i římské rolety byly hitem před několika lety. Zapomeňme na chvíli na skutečnost, že dříve nic jiného k dostání nebylo a lidé tak neměli na výběr. Víte, proč jsou obě tyto klasické stínící techniky tak oblíbené i v dnešní moderní době? Je to především proto, že ušly pořádný kus cesty. V e-shopu markupstudio.cz se můžete podívat, že se vyrábí z kvalitních materiálů, prochází pečlivým výrobním procesem a jsou k dostání v mnoha zajímavých barvách i vzorech, mezi nimiž si vybere opravdu každý.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667