Bookmakeři: Češi v Turecku favority nebudou, na Euro však míří

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 10.10.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 9. 10. 2014: Pokud by Češi v Istanbulu uspěli, brána na Euro by byla dokořán, získat v pátek tři body ale nebude lehké. Naznačují to kurzy sázkové kanceláře Unibet, která pro duel Turecko – Česká republika favorizuje domácí v kurzu 2,16 na výhru po 90 minutách, zatímco české fotbalisty vidí jako outsidery v kurzu 3,40 (nerozhodný výsledek lze vsázet o desetinu níž – v kurzu 3,30).

Na druhou stranu, po úvodní výhře nad Nizozemci naopak bookmakeři Unibetu pomalu posílají Vrbovy svěřence na Euro, když kurz na jejich umístění do druhého místa – a tedy přímý postup – klesl z 1,80 na 1,50 a Češi jsou po Holanďanech v kurzu 3,25 druhými největšími kandidáty na celkové vítězství ve skupině (Holandsko 1,16/Turecko 8,50/Island 20,00).

„Kvalifikace se českým fotbalistům podařila rozehrát skvěle, a pokud by uspěli i v nadcházejícím dvojzápase, neležela by na cestě do Francie už žádná překážka,“ míní marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „V Istanbulu sice favority podle kurzů nejsme, ale zatímco my po výhře nad Nizozemím máme trochu nahráno, Turci musí. Po debaklu na Islandu jsou navíc pod velkým tlakem, k tomu jim chybí několik hráčů základu, takže rozhodně jsou zranitelní,“ dodává Klemš.

Český národní tým je v tuto chvíli pro soupeře i bookmakery navíc poměrně nečitelný, když například šance na základní sestavu mají podle kurzů hned tři hrotoví utočníci. Matěj Vydra, David Lafata a Tomáš Necid tak mají shodný kurz na vstřelený gól, a to 4,10. Na protější straně hřiště je jasným favoritem útočník Umut Bulut, jehož střelecký úspěch si lze vsadit v kurzu 3,10. Gól od hrdiny posledního střetnutí s Nizozemím Václava Pilaře si pak lze vsadit v kurzu 6,00.

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024