TÜV SÜD Czech získala za projekt DYCOT 3. místo v soutěži

Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 31.10.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Společnost  TÜV SÜD Czech získala za projekt DYCOT 3. místo v soutěži CzechInvest Investor a podnikatelská nemovitost roku 2015 v kategorii Výzkum a vývoj. Projekt specializované laboratoře dynamických zkoušek DYCOT, která nabízí i fyzické simulace dynamického zatížení komponentů a struktur vozidel nad rámec virtuálních simulací, je významnou investicí TÜV SÜD Czech a inovací ve středoevropském automobilovém průmyslu.

Soutěž Investor a podnikatelská nemovitost roku, kterou pořádá již tradičně Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest s podporou Sdružení pro zahraniční investice – AFI, byla slavnostně vyhlášena 25. října 2016 v Praze. Záštitu nad soutěží převzal ministr průmyslu a obchodu České republiky Jan Mládek. Ocenění Investor roku se udělují společnostem, které v předcházejícím roce oznámily investiční záměr v České republice. Vítěze jednotlivých kategorií vybírá z projektů zprostředkovaných agenturou CzechInvest odborná porota. Letos získalo ocenění celkem jedenáct významných investorů a podnikatelských nemovitostí za rok 2015.

Tento rok se ceny pro investory roku udělovaly v těchto kategoriích:
• Investor roku – Výroba
• Investor roku – Výzkum a vývoj
• Investor roku – IT a sdílené služby.

„Třetí místo v oblasti Výzkumu a vývoje soutěže Investor roku nás opravdu velice těší. Věříme, že projekt DYCOT, jako první svého druhu v regionu CEE, je vskutku jedinečný, a že přispěje k dalšímu technologickému rozvoji automobilového průmyslu v České republice,“ řekl k výhře Štěpán Rabiňák, Business Development Manger společnosti TÜV SÜD Czech.

Soutěž Investor a podnikatelská nemovitost roku se každoročně účastní představitelé významných investorů, podnikatelů i státní správy a místní samosprávy.

Více informací o výsledcích naleznete zde:
http://www.czechinvest.org/investory-roku-2015-jsou-ina-lanskroun-fnz-a-...

Kontakt:
Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138, Praha 4 Tel: +420 724 533 360
Email: stefania.recskyova@tuv-sud.cz
Internet: www.tuv-sud.cz

Textový soubor:
Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon img_3405.jpg442.27 KB
Image icon tuv_sud_czech_diplom.jpg527.92 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

TÜV SÜD Czech

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Kontaktní osoba: Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
stefania.recskyova@tuv-sud.cz
+ 420 239 046 807
Obrázek uživatele TÜV SÜD
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: +420 239 046 800