Villa Voyta se přejmenovala

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 18.2.2014 | Cestování, gastronomie
Autor fotografie:
Club Hotel Daliborka

Praha (Pressweb) - Oblíbený pražský hotel Villa Voyta, vystavěný v prvorepublikovém duchu, se vrátil k původnímu názvu. Villa Voyta je minulost, nyní je tu Club Hotel Daliborka.

Tento hotelový komplex neodmyslitelně patří k původní zástavbě pražské čtvrti Lhotka, kde již v roce 1912 otevřeli manželé Vojtěchovi vilu s restaurací. Označení Daliborka získala podle jména nejstaršího vnuka Vojtěchových. Mezi první pravidelné hosty patřil také malíř Mikoláš Aleš. Ve třicátých letech byla Daliborka prodána. Stejnojmenná restaurace pak fungovala po druhé světové válce až do osmdesátých let minulého století.

Novodobá historie hotelu začíná v devadesátých letech dvacátého století, kdy budova prošla  unikáltní rekonstrukcí a opět se secesní restaurace a hotel otevřel veřejnosti tentokrát pod názvem Villa Voyta. V průběhu dalších let přibyla další budova, ve které jsou nejen ubytovací prostory a apartmány ale také konferenční místnosti nebo posilovna.

"Návrat k původnímu názvu je nejen návratem k původním hodnotám Daliborky. Označení klubového hotelu pak více vystihuje komplexní služby, které se opírají o tradiční kuchyni, ubytování pro jednotlivce, páry i skupiny, ale také o široký servis spojený s pořádáním obchodních, firemních nebo konferenčních setkání,“ uvádí majitel hotelu Josef Kačírek.

S novým názvem přichází také označení obou provozních budov. Hotel Daliborka zůstává oddychovým místem a prostorem pro konání oslav, křtin, svateb a dalších příležitostí okázalejšího charakteru, kde lze vyžít i zahradní altán a zahradu. Na jaře zde také bude umístěn venkovní dětský koutek. Druhá část komplexu, budova Daliborka Garni, je uzpůsobena pro obchodní setkání a kongresy. "Čtyři konferenční místnosti umístěny v prostorách budovy Daliborka Garni, poskytují více než 150 m2 flexibilních klimatizovaných konferenčních prostor vybavených audiovizuální technikou a vysokorychlostním internetovým připojením, "doplňuje Kačírek. Novinkou je také možnost tzv. manažerského ubytování, tj. pokoje pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro manažery, obchodníky a další, kteří pracovně pobývají v Praze a hledají přechodné ubytování. Samozřejmostí manažerských pokojů je možnost využití plného hotelového servisu a hotelového taxi. 

Témata: hotely, Club Hotel Daliborka, Restaurace, zahrada, parking, Menu, degustace | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047