Lincoln limousine cabrio - luxusní vyjížďky

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 4.10.2016 | Sport, volný čas, zábava
Autor fotografie:
Lincoln Cabrio Limousine

Praha (Pressweb) - Lincoln cabrio limousine to jsou zážitkové výlety Prahou nebo ČR, svatby, rozlučky se svobodou nebo dámské a pánské jízdy, luxusní doprava na ples a společenské události, pro někoho pohodlná přeprava na obchodní jednání nebo netradiční letištní transfery a také jízdy jen tak pro radost.

Luxusní prodloužená limuzína Lincoln Town Car 120" v bílé barvě a provedení kabriolet, jediná v ČR, nabízí pro nejrůznější příležitosti nejvyšší možný komfort, bezpečnost a eleganci až pro 8 osob a profesionálního řidiče. Vůz má vysoce nadstandardní výbavu, kdy součástí této výbavy jsou zejména světlá luxusní sedadla z perforované kůže v kombinaci s červeno-černým interiérem, doplněné o 1x LCD TV, hudební aparaturu s dostatečným výkonem pro přehrání hudby z CD či flashdisku (formáty MP3). Pohodlí zajistí automatická digitální klimatizace, vhodnou atmosféru vybavený bar a strop, osvětlený barvu měnícími neony.

Tři elektricky otvírací střechy a odnímatelná boční okna pak zajistí dokonalý efekt jízdy v kabrioletu při zachování komfortu limuzíny. Přáním našich zákazníků se snažíme vycházet maximálně vstříc a nabídku služeb připravujeme na míru dle požadavků. Do limuzíny tak lze na přání objednat a připravit vhodné občerstvení a nápojový servis, výzdobu apod. Na přání zajistíme profesionálního videokameramana či fotografa, průvodce nebo tlumočníka, dále i osobní ochranu (bodyguarda) apod. V případě svatby je celková základní výzdoba v ceně pronájmu.

 

 

MISS Prague Car Festival 2016 na palubě cabrio limuzíny Lincoln Town Car
MISS Prague Car Festival 2016 na palubě cabrio limuzíny Lincoln Town Car
Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon lincoln_cabrio_01.jpg77.4 KB
Témata: lincoln, limuzina, stavba, doprava, přeprava, cabrio, darek, zazitek | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047