Výrobky z 3D tiskárny si můžete nechat zhotovit i na zakázku

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 4.8.2016 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Líbí se vám výrobky z 3D tiskárny, ale samotná tiskárna je pro vás příliš drahá? Jestliže si nemůžete dovolit do ní investovat nebo se vám tato investice nevyplatí pouze kvůli jednomu produktu, tak vám doporučujeme využít 3D tisku na zakázku, který nabízejí soukromá 3D centra. Sem obvykle stačí donést svůj model a oni vám výrobek z tiskárny vyhotoví na míru vašim specifickým představám.

Informace o 3D tisku, 3D tiskárnách a všem souvisejícím naleznete na webových stránkách 3dtisknazakazku.cz. Jedná se o online magazín, který je plný aktuálních informací na téma 3D tisk. Vytisknout na zakázku si můžete téměř cokoliv. Stačí si jen produkt namodelovat, což hravě zvládnete i na svém počítači. Jen na to potřebujete speciální software.

Po namodelování přichází na řadu samotný 3D tisk. Ten probíhá na profesionální 3D tiskárně a s použitím speciální náplně - filamentu. Filamenty jsou nejčastěji plastové. Lze však tisknout také ze dřeva, z kovu nebo ze sádry i z dalších materiálů. Záleží pouze na zvolené 3D tiskárně a na tom, jaké materiály tato tiskárna podporuje.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854