TÜV SÜD Journal je podle ankety Zlatý středník nejlepším firemním periodikem v sektoru: Průmysl a strojírenství.

Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 2.5.2016 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - V profesní soutěži Zlatý středník, která hodnotí různé typy firemních médií, se časopis TÜV SÜD Journal společnosti TÜV SÜD Czech umístil na prvním místě v sektoru: Průmysl a strojírenství.

Vyhodnocení 14. ročníku soutěže Zlatý středník proběhlo 28. dubna v Praze.  O vítězi rozhodla porota složená z profesionálů v oboru komunikace. Hodnotila jak celkovou úroveň média, tak jeho obsahovou i grafickou podobu.

„Velice si vážíme tohoto ocenění. Hodnocení poroty a pozitivní reakce našich čtenářů nás motivuje pokračovat v naší práci a inovovat naše tvůrčí přístupy, s cílem stát se referenční publikací v oblasti inspekce, certifikace a podpory kvality českých výrobků a služeb na místním trhu i po celém světě“, říká Štefánia Recskyová, PR&Marketing manažerka společnosti TÜV SÜD Czech.

O soutěži Zlatý středník:
Profesní soutěž Zlatý středník se poprvé uskutečnila v roce 2002. Hodnotí firemní periodická i neperiodická média určená k reprezentaci společnosti, prezentaci výrobků a služeb vůči zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům. Dále hodnotí i původní české texty a PR texty otištěné ve firemních tiskovinách či ve veřejných médiích. Další podrobnosti o soutěži jsou uvedeny na www.zlatystrednik.cz. Kompletní přehled přihlášených a oceněných médií naleznete v příloze tiskové zprávy společně se seznamem porotců.

 

 

Textový soubor:
PřílohaVelikost
PDF icon tz_zlaty_strednik.pdf39.58 KB
Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon tuv-sud-czech_zlaty_strednik_profi2.jpg413.21 KB
Témata: Zlatý středník, TÜV SÜD Journal, firemní magazín, prestižní ocenění, sektor průmyslu a strojírenství. | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

TÜV SÜD Czech

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Kontaktní osoba: Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
stefania.recskyova@tuv-sud.cz
+ 420 239 046 807
Obrázek uživatele TÜV SÜD
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: +420 239 046 800