Každá žena může být krásná. Přijďte se přesvědčit do OC Park Hostivař

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 31.3.2016

Praha (Pressweb) - To, že každá žena může být krásná, není klišé, ale pravda. Každý, kdo by se o tom rád přesvědčil, má možnost přijít se podívat od 7. března do 3. dubna 2016 do Obchodního centra Park Hostivař na výstavu  Prostě Krásná. OC Park Hostivař ve spolupráci se společností POTEX s. r. o., která věnovala ženám oblečení, a Domovem Pramen, připravily projekt, který je určen pro ženy s mentálním postižením. Nápad vytvořit  jej vznikl za účelem splnění snu třiceti dvou žen a dívek, které se staly fotomodelkami a zažily proměnu, na kterou nikdy nezapomenou. Třináct z nich utvořilo kalendář pro rok 2016. Hlavním cílem celého projektu je získat finance a podpořit rehabilitační a zájmové aktivity pro všechny klientky domova.

„Obchodní centrum Park Hostivař je lokálním obchodním centrem, které se snaží být co nejlepším sousedem pro své zákazníky a nabízet jim co nejlepší služby, ale snaží se také pomáhat potřebným, dělat radost dětem i dospělým a bavit návštěvníky centra. Proto v průběhu roku pořádáme ve spolupráci s našimi obchodními partnery řadu aktivit, ať už aktivních či pasivních. Projekt Prostě Krásná a její cíl nás natolik zaujal, že jsme se o tuto krásnou myšlenku v podobě výstavy rozhodli podělit i s našimi návštěvníky, kteří se mohou přijít podívat na fotografie zachycující proměny, radost a nadšení postižených žen do našeho obchodního centra. Nejenže výstava zpestří návštěvníkům Obchodního centra Park Hostivař nákupy, ale ještě navíc pomůže domovu Pramen s finanční situací. Výtěžek z prodeje totiž poputuje přímo jim.“ říká Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

Projekt vznikl nápadem Jaroslava Duška, který již řadu let moderuje festival postižených – Porozumění. Cílem bylo splnit sen, který má asi každá žena, a to stát se alespoň na chvíli modelkou a zažít ten krásný pocit. Kromě toho bylo také cílem získat domovu Pramen finanční částku, která zkvalitní život jejich klientům. Výsledkem celého charitativního projektu je kromě nezapomenutelných zážitků kalendář pro rok 2016 a 22 velkoformátových fotografií pro putovní výstavu. Patronem a průvodcem fotografií se stal herec Ladislav Hampl, se kterým si dámy focení náramně užívaly. O proměnu dam v modelky se postarala paní Radka Werner, která pracovala nejen na účesech, také ale na líčení a stylingu modelek.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047