Management je střelba na pohyblivý cíl

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 17.3.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - V managementu se dnes všechno mění bez pevné půdy pod nohama, je to neustálý a neuspořádaný chaos. Správně zacílit a trefit není vůbec snadné, jeto totiž střelba na pohyblivý cíl. A stejný název nese chystaná konference MotivP.

Konference MotivP jsou už tradičními velkými událostmi. Praha, Brno a jiná česká města pravidelně hostí větší i menší setkání odborníků, kteří diskutují na různá témata. Jedno z letošních velkolepých setkání se bude soustředit právě na neustálé změny v managementu a na to, jak se s nimi vyrovnat.

Konference s názvem Střelba na pohyblivý cíl je naplánována na devátého června, bude se konat v Praze. MotivP ji inzeruje s dostatečným předstihem, očekává velký zájem. Na těchto akcích se pravidelně schází stovky lidí. Není nijak omezeno, komu je určena. Největší zájem je předpokládán z oblasti lidí, kteří se věnují managementu, ale na úrovni znalostí nebo zkušeností vůbec nezáleží. Konference je o tom, abyste se něco zajímavého dozvěděli.

Co se na konferenci bude dít?

Především na ní vystoupí přes deset skvělých řečníků. Zatím neznáme jména všech, ale mezi potvrzenými jsou například:

  • Vítězslav Moťka – generální ředitel Meopta
  • František Hroník – odborník na behaviorální psychologii a řízení lidských zdrojů
  • Bernd Geropp – kouč manažerů a trenér v oblasti vedení lidí
  • Marek Šusta – předseda představenstva Proverbs

Tito odborníci se podělí o své příběhy a budou ukazovat inspiraci tam, kde by ji hledal málokdo. Jak už to tak na konferencích MotivP bývá, účastníci nebudou jen sedět a poslouchat. Připravují se různé zajímavé aktivity, do kterých se zapojí všichni. S kolegy je možné si popovídat během Coffee Breaků a obědu. Na tenhle čas kladou organizátoři velký důraz, protože právě v těchto dobách se mezi účastníky rozvíjí největší diskuze.

Pro ty, co si místo na konferenci zajistí včas (do konce března), je připravená speciální sleva. Těšte se, protože MotivP má jako tradičně připravené své přkvapení.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.