FAKEER má premiéru v outdooru

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 16.3.2016 | Potraviny, tabák
Autor fotografie:
FAKEER

Praha (Pressweb) - Český výrobce nápojů FAKEER poprvé podpoří svou novou produktovou řadu FAKEER DRINKS také na OOH médiích. Předmětem komunikace jsou tři nové sycené ovocné limonády, které jsou díky výrazným neonový barvám a unikátní lahvi ve tvaru vztyčeného prostředníčku na trhu nezaměnitelné. FAKEER DRINKS jsou nově k dostání také v síti čerpacích stanic OMV po celé České republice.

 „Rozhodli jsme se využít reklamní nosiče přímo na čerpacích stanicích OMV, kde jsou nyní nově k dostání nápoje FAKEER. Chceme tak přímo upozornit na místo prodeje, a to nejen řidiče. Zvolili jsme reklamní teploměry, které jsou u čerpacích stanic k nepřehlédnutí, “ říká Richard Němec, ředitel společnosti FAKEER.

Kampaň probíhá ve spolupráci s Teplomery.cz na 20 místech po celé České republice.

 

FAKEER - řekni to lahví

FAKEER je český výrobce unikátního přírodního energetického nápoje (FAKEER ENERGY DRINK) a ovocných sycených limonád FAKEER LEMON DRINK (citron), FAKEER ORANGE DRINK (pomeranč) a FAKEER RASPBERRY DRINK (malina) Zmíněný energy drink je vyroben z čistých přírodních surovin bez chemických látek a konzervantů, v limonádách částečně nahrazuje cukr přírodní sladidlo z rostliny Stevia. Fakeer  zná způsob, jak vyrobit originální uzavíratelnou lahev, která svým tvarem přitahuje pozornost a zároveň umožnuje mít osvěžení vždy po ruce.

www.fakeer.cz

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon omv.jpg1.3 MB
Témata: Fakeer, limonády, drinks, OMV, nákupy, malina, citron, pomeranč | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047