Moderně vybavená kancelář: Pořiďte si inovativní stolní držák monitoru

Výpočetní technika dnes nesmí v žádné kanceláři chybět! Bez počítačů se neobejdeme ani v domácnostech a na mnohých dalších místech.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 8.3.2016 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Velmi důležitou roli hraje zdravé sezení, a proto bychom měli dbát na vhodné umístění monitoru. Standardně je vybaven stojanem a pokládá se na stůl. Připevnit můžeme obrazovku i na zeď. Oba dva způsoby nejsou vhodné, protože nedokážeme dosáhnout správného úhlu pohledu. Výbornou volbou je stolní držák monitoru Fiber Mounts F80, který si představíme.

Otáčejte a ohýbejte!

Inovativní stolní držák na monitory Fiber Mounts F80 nabízí velkou flexibilitu pohybu. Pohodlně pouhým prstem jej můžete otáčet na strany až o 180°. Samozřejmostí je i pohyb nahoru a dolů. Úhlová nastavitelnost náklonu je maximální, takže si polohu obrazovky přizpůsobíte přesně vašim potřebám. Celková regulace vzdálenosti od uchycení na pracovní desce se pohybuje od 0 do 463 mm. Držák podporuje dva VESA standarty v provedení 75x75 a 100x100.

Další výhody držáku

Spolehnout se můžete i na mnohé ostatní nesporné devízy. Vynikající je především maximální stabilita celého konstrukce. Uchytit ji můžete přímo na stolovou desku, a to k jejímu okraji anebo skrz. Kvalitní plynový píst umožní nastavení tuhosti ovládání konstrukce. Zaručen je i moderní design, jímž zaujme na prvním pohled. Díky kvalitním materiálům, z nichž je vyroben, vydrží velmi dlouho v perfektním stavu, a to i při každodenním využívání. Výborné je i efektivní skrytí kabeláže. Akční nabídka stolní držáků na monitory je nyní k dispozici a rozhodně se vyplatí tento model vybrat.

Vybavte si celou kancelář

V pestré nabídce eshopu drzakyastolky.cz si budete moci klidně vybrat vybavení pro celou kancelář. Jeho skladové zásoby jsou totiž obrovské. Kompletní nabídka stolních držáků na monitory pojímá nejen zmiňovaný typ. Její součástí je i záruka 3 roky na zmiňovaný sortiment. Při nákupu 2 o více kusů navíc získáte nárok na slevy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.