Víte, co pijete? Rozbor vody se vyplatí!

Kvalita vody se v různých částech České republiky liší. Určitě lze najít i lokality, kde nevyhovuje platným hygienickým normám a ohrožuje zdraví lidí. Ať už čerpáte vodu z veřejného řádu, nebo z vlastní studny, vyplatí se nechat si zpracovat rozbor.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 29.2.2016 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Právě on jasně ukáže, zdali je vámi čerpaná voda nezávadná, anebo naopak obsahuje nežádoucí látky. Společnost Profivoda s.r.o. vše zajistí. Soustřeďme se tedy na její nabídku podrobněji.

Rozbor vody na míru

U zmiňované společnosti si budete moci vybírat nejrůznější rozbory vody. Jednat se může o základní, krácenou, nebo úplnou variantu. Pokud potřebujete znát údaje o studené, horké či odpadní vodě, nebo zkontrolovat kvalitu obsahu vašeho bazénu, máte optimální možnost. Akreditovaná laboratoř této firmy realizuje veškerou činnost dle platných vyhlášek 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a příloh, jež k nim náleží.

Rychlý rozbor vzorků

Potřebujte co nejrychleji zjistit, jaké látky obsahuje voda, kterou doma pijete? Stačí pouze zadat na webových stránkách společnosti Profivoda s.r.o. nezávaznou poptávku. Vyplníte si jen několik informací týkajících se vašeho problému, mezi které patří případný zápach či zakalení vody a mnohé další. Do týdne budete mít přesné výsledky, ať už pocházíte z jakéhokoli koutu České republiky.

Co když bude voda závadná?

Mnohé firmy pouze jednoduše provedou rozbor vody a případná zdravotní závadnost se již neřeší. Pokud se spolehnete na služby Profivoda s.r.o., budete mít jistotu, že se vám dostane užitečných rad i tehdy, když výsledky nebudou odpovídat platným normám. Navrženo vám budou případná řešení při výskytu bakterií anebo při vysokém obsahu železa, popřípadě při jakýchkoli jiných obtížích. Zbavit se díky odbornému poradenství můžete i kyselé a příliš tvrdé vody. Právě ona bývá častou příčinou poruch domácích spotřebičů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.