G4R: Odborníci na čtyřkolky z Českých Budějovic

Milujete všechno, co má pod kapotou motor? A jestlipak jste již vyzkoušeli jízdu na čtyřkolce? Pokud jste tento specifický segment dopravních prostředků přehlíželi, je na čase vše napravit.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 18.2.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Jízda na čtyřkolce je nepopsatelný zážitek, a to především v náročnějším terénu. V žilách koluje adrenalin, ale úsměv od ucha k uchu nasvědčuje, že jde o sen každého motofandy! V následujících řádcích vám představíme profesionály, kteří vaše sny o nezapomenutelném svezení promění ve skutečnost.

Českobudějovická společnost G4R s.r.o. působí na trhu jako specializovaný prodejce a půjčovna čtyřkolek již řadu let. Mimo to nabízí i další služby, ke kterým se dostaneme za o pár řádků níže. V nabídce G4R najdete špičkové stroje světových značek, a to nejen čtyřkolky, ale také užitkové UTV, side-by-side a dětské čtyřkolky.

G4R samozřejmě není jediným prodejcem čtyřkolek v kraji, nicméně ne každý nabízí tak široké spektrum doplňkových služeb. Naprostou samozřejmostí je kvalifikované poradenství ohledně výběru té správné čtyřkolky. Co na tom, že se v sortimentu příliš nevyznáte – prodejce vám ochotně poradí a vysvětlí specifika jednotlivých strojů.

Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis čtyřkolek, což se vám bude hodit vždy, když váš motorový mazel bude potřebovat první pomoc nebo jen pravidelnou prohlídku. Technici se postarají o to, aby vaše čtyřkolka zůstala v bezvadné kondici a dělala vám radost po mnoho let. O kvalitách servisu svědčí i to, že zde pravidelně dojíždí motoristé, kteří si pořídili čtyřkolku u jiného prodejce.

No a pokud se stále nemůžete rozhodnout, využijte jedinečné nabídky zapůjčení čtyřkolky. Ať už se do terénu vydáte sami nebo s partou přátel, nebudete litovat. V případě zájmu profíci z G4R zajistí dostatečný počet strojů pro firemní či teambuldingovou akci a všechny účastníky zaučí ovládání. Tréninky přijdou vhod i zkušenějším jezdcům, kteří by se rádi zdokonalili v extrémnějším terénu.

Chcete se o čtyřkolkách dozvědět další informace? Zajeďte se na ně podívat do českobudějovického showroomu! Více na www.g4r.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.