26. Reprezentační slavnosti piva Tábor

26. Mezinárodní pivní festival opět pod dohledem odborníků z TÜV SÜD
Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 3.2.2016 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Společnost TÜV SÜD Czech se stala již tradičně partnerem Reprezentačních slavností piva a minerálních vod v Českých Budějovicích, kde se 1.- 6. .února 2016  koná jejich 26. ročník. Více než 200 pivovarů bude usilovat o získání prestižní Zlaté pivní pečetě v 29 kategoriích.

Z hlediska účasti pivovarů v odborné degustační soutěži jsou Slavnosti piva v Českých Budějovicích nejprestižnější akcí svého druhu v České republice. Počet zájemců o účast v prestižní soutěži o Zlatou pivní pečeť mezinárodně roste. Na 26. Mezinárodním pivním festivalu se prezentují světoznámé nadnárodní pivovarnické koncerny, středně velké tuzemské pivovary, menší řemeslné pivovary a minipivovary jak z České republiky, tak ze zahraničí. Součástí tohoto ročníku je více než 60 pivovarů nejen z České republiky a více než 300 piv na čepu přímo v pavilonu.

Odborné degustace jsou přísně anonymní. Oficiální garance výsledků světově renomovanými odbornými autoritami, mezi něž patří TÜV SÜD, dlouhodobě dodává soutěži nadstandardní míru respektu, objektivity a důvěryhodnosti.

„V rámci slavností piva v Českých Budějovicích dohlížíme na celý průběh degustačních soutěží a poskytujeme tak z pozice nezávislé třetí strany garanci objektivity a platnosti dosažených výsledků. Jsme rádi, že svým know-how a zkušenostmi můžeme přispět k prestiži a hodnověrnosti soutěže.“ vysvětluje Milan Kroutil, Manažer pro oblast potravinářství a zemědělství TÜV SÜD Czech.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům odborných degustačních soutěží proběhne v sobotu 6. února 2016 v 18 hodin v multifunkčním pavilonu T, Výstaviště v Českých Budějovicích.

Více informací k 26. ročníku Slavností piva získáte na stránkách: http://www.pivnipecet.cz/

Kontakt:

Štefánia Recskyová

PR & Marketing Manager

TÜV SÜD Czech s.r.o.

Novodvorská 994/138, Praha 4

Tel: +420 724 533 360

Email: stefania.recskyova@tuv-sud.cz

Internet: www.tuv-sud.cz

 

 

 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon slavnosti_piva_foto_david_peltan035.jpg490.86 KB
Témata: TÜV SÜD, slavnosti piva, 26. ročník, České Budějovice, degustační soutěž, garance objektivity. | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

TÜV SÜD Czech

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Kontaktní osoba: Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
stefania.recskyova@tuv-sud.cz
+ 420 239 046 807
Obrázek uživatele TÜV SÜD
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: +420 239 046 800