Rozbor vody Praha a okolí

Vaše laboratoř pro rozbory vody
Zadavatel: VHS ČR | 19.8.2015 | Zdraví
Autor fotografie:
Rozbor vody Praha

Spojte se se špičkami ve svém oboru

Praha (Pressweb) - Pro naše zákazníky zajišťujeme služby nejvyšší kvality s garancí využití nejmodernější techniky a profesionálního personálního obsazení, a proto využíváme pro rozbory vody nejmoderněji vybavenou, centrální laboratoř ALS se sídlem na Praze 9, kde je možné si na základě Vaší objednávky rozboru vody (zde) osobně vyzvednout vzorkovnice a následně je přinést zpět k analýzám. 

Možnost vyzvednutí vzorkovnic pro rozbor vody a jejich následné vrácení 

(nejprve je nutné provést objednávku rozboru vody)

Ulice: Na Harfě 336/9
PSČ: 190 00
Město: Praha 9
Telefon recepce: +420 211 221 872
E-mail recepce: recepce@vhs-cr.cz
Otevírací doba: Po - Pá 8:00 - 18:00

Správný výběr ukazatelů rozboru vody

Kontaktujte nás, poradíme Vám, jaký typ rozboru je pro Vaše účely vhodný. Nemusíte tápat mezi množstvím ukazatelů, společně vybereme nejlepší variantu rozboru s ohledem na jeho vypovídací schopnosti a adekvátní cenu.  

Význam jednotlivých ukazatelů rozboru vody

Základní chemické a mikrobiologické ukazatele poskytují informaci o kvalitě vody z konkrétního zdroje či z místa odběru vzorku (studna, jezero, laguna, bazén, kohoutek v domácnosti, hydrant).

Limitní hodnoty jednotlivých parametrů analýzy jsou jako hygienické limity stanoveny vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 252/2004 Sb., která je v souladu s předpisy EU a je prováděcí vyhláškou zákona o ochraně veřejného zdraví.

Vyhláška i výsledky rozboru, které obdržíte v laboratoři, jsou rozděleny do jednotlivých skupin. Základní rozdělení je na ukazatele mikrobiologické (biologické) a chemické. Každý parametr má stanovený limit, vůči kterému je porovnávána kvalita vyšetřovaného vzorku vody.

Témata: rozbor vody praha | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

VHS ČR

Konšelská 2
180 00 Praha
Kontaktní osoba: Lukáš Bláha
media guru
Obrázek uživatele VHS ČR
Máte problémy s pitnou vodou, kvalitou vody v bazénech nebo s likvidací vody odpadní? Žádné mít nebudete, pokud se obrátíte na naši firmu, která vám poskytne komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní  i podrobné rozbor vody, doporučíme a... vice ›
Vodohospodářské služby ČR
Konšelská 2
180 00 Praha
Česká republika
recepce@vhs-cr.cz
Tel: +420 211 222 677