Kvalitní ploty za bezkonkurenční ceny

Ploty za bezkonkurenční ceny
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.3.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Chcete si nechat oplotit pozemek? Je potřeba zajistit Váš majetek před návštěvou nepovolaných osob nebo si chcete uchovat soukromí? Anebo naopak potřebujete mít kontrolu nad svými potomky a zajistit, aby Vám neutekl pes? Ploty a oplocení mají mnoho funkcí a ta ochranná je jen jednou z nich.

Než se rozhodnete pro to, jaký plot si pořídíte, zamyslete se nejprve nad tím, jakou funkci bude plnit. Jde nejen o jeho bezpečnost, ale i průhlednost. Jakmile máte tyto otázky vyjasněné, zbývá ještě se zamyslet nad jeho estetickým provedením. Ideální situace samozřejmě je, když plot vhodně dotváří prostor pozemku i nebo okolí.

Vybrat správný plot naštěstí nemusí být věda. V současné době u nás patří mezi nejoblíbenější ploty využívající kovové konstrukce. Oblíbené jsou především kvůli dlouhodobé životnosti, vysoké odolnosti a nepřeberných možnostech jejich provedení.

Ploty z kovových konstrukcí mohou být klasické ze svařovaných sítí, ať už na kovových sloupcích nebo na zděných konstrukcích, s podezdívkou či bez, ploty z žebrovaného pletiva nebo ploty kombinující podpůrné kovové konstrukce s dřevěnými plaňkami.

Chcete-li vkusný kovový plot, který nejen splní svou praktickou funkci, ale bude i dobře vypadat a dlouho vydrží, vybírejte z nabídek prověřených dodavatelů. Nechte si zhotovit plot na klíč. Chcete-li ušetřit starosti, nabízíme Vám naše služby.

Připravíme a zrealizujeme pro Vás kompletní dodávku na klíč. Obhlédneme a zaměříme situaci přímo na místě a na základě Vašich požadavků navrhneme řešení na míru. Vyrábíme a montujeme nejen kovové ploty, ale i pletiva, sloupky, podhrabové desky a sítě. Rádi pro Vás zkonstruujeme i „nekonfekční“ velikosti a provedení plotů a přechodů mezi nimi a bran či vrat. Vaše soukromí a bezpečí je naše starost.

 

Témata: ploty, plot, oplocení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300