Chci studovat MBA

Zadavatel: SUITU websites SE | 30.5.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Zastáváte manažerský post a rozhodli jste se zvýšit svou kvalifikaci? Chcete si prohloubit své znalosti, získat profesní vzdělání napříč všemi obory? V tom případě je pro vás manažerský program MBA správnou volbou.

Manažerský program MBA poskytuje jak teoretické vzdělání v základních disciplínách managementu, tak zvládnutí nezbytných praktických manažerských dovedností, mezi které patří jednání a komunikace, řešení problémů, rozhodování a další. Zároveň se během studia MBA využívají aktivní metody jako případové studie, didaktické hry, tréninky či hraní rolí.

Zaměření vyučovaných předmětů je závislé na tom, jestli se jedná o program MBA orientovaný spíše obecně nebo jestli je zaměřen na určitou manažerskou specializaci.

Proč studovat MBA

Studium MBA nejenže zvyšuje profesní kvalifikační předpoklady, ale absolvent MBA zároveň získává náskok a jistotu před konkurencí v oblasti kariérního růstu. Využijte toho a vyberte si manažerský program MBA, který aktuálně nabízí 23 institucí a škol v České republice. Navštivte internetové stránky Vseomba.cz, které vám budou profesionálním průvodcem a rádcem při výběru vhodného manažerského programu přesně pro vás.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757