Jak ušetřit za asistentku ve firmě

Zadavatel: SUITU websites SE | 19.5.2014 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Vlastníte firmu a přemýšlíte, jak by se dalo ušetřit na nákladech? Zaměstnáváte neschopnou asistentku, které platíte mimo jiné sociální a zdravotní pojištění? Vyměňte svou současnou asistentku za mnohem levnější a zároveň schopnější!

Nabízíme službu Asistentka Praha, jejíž hlavním cílem je zjednodušit podnikatelům a firmám práci s administrativou, pochůzkami a s celou řadou dalších úkonů. Naše asistentka ušetří váš čas i peníze! Pokud si u nás vyberete asistentku, dokážeme vás zbavit stresu a zmatků, ušetříme vám až 50 % času, postaráme se o zpracování každodenních nezbytných činností, udržíme kontrolu nad započatými úkoly a efektivně vyfiltrujeme vše podstatné od nepodstatného.

Neplaťte asistentku na plný úvazek

Potřebujete-li ve vaší firmě ušetřit na nákladech, nezaměstnávejte asistentku na plný úvazek. „Klasická“ asistentka vás stojí měsíční plat, i když se zrovna nevěnuje své práci (surfování po internetu v pracovní době, vyřizování osobních záležitostí při pracovních pochůzkách apod.), což je mnohdy těžce ohlídatelné nebo to stojí další peníze. Asistentce na plný úvazek musíte platit sociální a zdravotní pojištění, kancelář, ve které pracuje a investovat peníze do jejího vzdělání/školení.

Všechny tyto výdaje vám odpadnou, pokud zvolíte službu Virtuální asistentka, kterou nabízíme na našich webových stránkách. Asistentky zprostředkované naší společností vám budou k dispozici přesně podle vašich požadavků (v pracovní dny od 08:00 do 19:00 hodin), přičemž budete platit pouze za SKUTEČNĚ odpracovaný čas.

Asistentka Praha: seznamte se

Máte obavy pracovat s někým, koho neznáte? Kdo se skrývá pouze za online poptávkovým formulářem? Naše asistentky představují skutečné osoby, se kterými se osobně seznámíte. Se svými klienty budujeme důvěryhodný a ideálně dlouhodobý vztah, takže se nemusíte obávat anonymní spolupráce. Samozřejmostí je rovněž GARANCE 100 % diskrétnosti z naší strany vůči vám, vaší firmě a všem vašim obchodním i soukromým aktivitám. Začněte s námi spolupracovat a přesvědčte se o našich mimořádných kvalitách na vlastní oči.

Témata: Asistentka Praha | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757