Bavlněná prostěradla v akci

Zadavatel: SUITU websites SE | 16.5.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Sháníte kvalitní bavlněná prostěradla, originální povlečení či další bytový textil za zvýhodněnou cenu? Máme pro vás skvělý tip! Navštivte e-shop Arcáde Color a objednejte si zde zboží v akci.

Společnost Arcáde Color, s. r. o., se řadí k předním českým výrobcům, kteří se specializují na povlečení, prostěradla a na výrobky bytového textilu. O vysoké kvalitě jejich zboží přitom svědčí nejen stále rostoucí prodej v Čechách, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Slovinsku a ve Skandinávii.

Prostěradla všeho druhu

Pokud si budete chtít objednat zboží od společnosti Arcáde Color, s. r. o., nemusíte hledat kamenný obchod. Můžete nakupovat online z pohodlí vašeho domova. V jejich e-shopu najdete velký výběr zboží. Co se týče prostěradel, tak mají v nabídce bavlněná prostěradla, froté prostěradla, prostěradla Jersey či prostěradla Luxus.

Prostěradla z froté materiálu jsou hřejivější díky vysoké smyčce, a proto se hodí zejména do chladnějšího počasí. Jersey prostěradla jsou hladká a ideální na léto. Prostěradla Luxus jsou vyrobena z materiálu se složením 95 % bavlny a 5 % elastanu. Díky přítomnosti elastanu jsou vysoce kvalitní, bez smyčky a jsou velmi příjemné na dotek.

Témata: prostěradla, bavlněná prostěradla, froté prostěradla | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757