Zakončete prázdniny příjemným wellness pobytem v zeleném ráji!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.8.2018 | Cestování, gastronomie

Prázdniny se s námi pomalu loučí, což děti nevidí zrovna rády, kdežto pro jejich rodiče je začátek školního roku svým způsobem vysvobození. I když jsou prázdninové měsíce u konce, můžete z nich vytěžit maximum a odjet třeba na poslední letní dovolenou. Chcete-li si ještě naposledy odpočinout, než vám začnou všechny povinnosti a starosti, odjeďte za relaxem do zeleného ráje. Uvidíte, že se domů vrátíte nabití energií, která se vám zaručeně bude hodit!

Hotel v zeleném ráji, kde lišky dávají dobrou noc

Kam jinam si odjet odpočinout, nežli na místo, které se nachází v nedotčené přírodě? Kde jinde nabrat potřebnou sílu nežli tam, kde jste obklopeni příjemnými lidmi a prostředím, které doslova vybízí k odpočinku? Hotel v Karlových Varech je přesně to, co hledáte, chcete-li na pár dní vypnout, nechat starosti za hlavou a užívat si ničím nerušený klid.

Všechno, co potřebujete, pěkně na jednom místě

Do zeleného ráje, kde lišky dávají dobrou noc a k proslulým lázeňským kolonádám to máte, coby kamenem dohodil, si můžete přijet užívat. Na jednom místě najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si svou dovolenou, nebo třeba jen prodloužený víkendový pobyt užili na maximum. Příroda nabízí nespočet míst, která chcete vidět, hotelová kuchyně vám zajistí to nejchutnější jídlo a wellness v Karlových Varech je vyhlášený. Není nad čím váhat, útulně zařízené ubytování, milý a ochotný personál, dobré jídlo a hotelový bar plný chutných drinků - co víc byste si mohli přát?

Budete se rádi vracet

Zaujala vás představa příjemně stráveného pobytu, který vás nabije energií? V tom případě zavítejte na oficiální stránky hotelgreenparadise.cz, podívejte se na kompletní nabídku a domluvte se na volném termínu. Uvidíte, že jakmile hotel v zeleném ráji jednou navštívíte, budete se sem rádi vracet.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667