Pronájem nemovitosti vám může vykouzlit pasivní příjem!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.8.2018 | Reality, bydlení

V dnešní době pronajímá nemovitost každý druhý. Ono na tom vlastně vůbec nic není, když máte nemovitost, kterou osobně nechcete využívat a zároveň ji nechcete prodat, není nic jednoduššího, nežli ji nabídnout k pronájmu. I přesto, že se pronájem nemovitosti zdá jako opravdu jednoduchý, někdo by možná řekl, že až banální úkol, jsou přeci jen věci, na které je dobré si dát pozor.

Chcete pronajmout nemovitost? Pozor na všechny náležitosti!

Pronájem nemovitosti není jen o tom, že si najdete nájemce, domluvíte se s nimi na určité částce za nájem a následně budete čerpat peníze každý měsíc. Tomu všemu předchází celá řada náležitostí, jako například dobře sepsaná nájemní smlouva, která slouží jak k ochraně majitele nemovitosti, tak i k určité ochraně samotného nájemce. Dejte si pozor, abyste si předem ujasnili všechny důležité věci - nájem, výše kauce, počet nájemníků, přítomnost mazlíčků a podobně. S tímto vám může pomoci realitní kancelář, která má přeci jen více zkušeností.

Zkušenosti a praxe jsou nejcennější

Když už spolupracovat s realitní kanceláří, pak s takovou, která vám může nabídnout profesionální přístup, jednání na úrovni, zkušenosti a reference. Taková je i realitní kancelář Happy House Rentals, kterou najdete v Praze. Na oficiálních stránkách happyhouserentals.com najdete všechny potřebné informace o dané realitní kanceláři, která má pod svým patronátem několik tisíc nemovitostí zahrnujících jak domy, tak i byty. Individuální přístup, roky cenné praxe a zkušenosti jsou v tomto případě samozřejmostí.

Trocha snahy, odměnou vám bude pasivní příjem

Realitní kancelář HHR se postará o to nepříjemné, odměnou pro vás bude měsíční příjem, pro který v podstatě nemusíte hnout jediným prstem. Někdy se vyplatí vynaložit na začátku trochu úsilí, když na konci budete moci těžit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667