Nová forma kouření, která vás bude bavit

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.8.2018 | Zdraví

Dobře, elektronické cigarety jsou na našem trhu již několik let, proto se možná nehodí použít název nová forma kouření. Ještě než si začnete myslet, že jsme právě teď opustili jeskyni a prospali několik posledních let, dovolíme si volbu názvu vysvětlit. Pro mnoho lidí totiž elektronické cigarety představují novou formu kouření, která je v mnoha ohledech úplně jiná, nežli ta klasická - a tou klasickou máme na mysli obyčejné cigarety, které znají lidé po celém světě.

V čem jsou elektronické cigarety jiné?

Možná by nebylo na škodu vysvětlit, v čem je elektronická cigareta jiná, nežli ta klasická. Elektronická cigareta nefunguje na principu spalování tabáku. Zatímco v klasické cigaretě je náplní suchý tabák, který kouřením spalujete a jeho škodliviny tak vdechujete do sebe, u elektronické cigarety nic takového čekat nemusíte. Zde dochází k vypařování liquidu, neboli náplně, která je nedílnou součástí e-cigarety. Díky tomu nejenže nevdechujete škodlivé látky, ale zároveň nevzniká nepříjemný zápach ani žádný odpad.

Jsou hezčí, levnější a zdravější

Výše zmíněné výhody nejsou to jediné, co vám elektronické cigarety mohou nabídnout. Dalším velkým plusem je lepší design. Určitě se shodneme na tom, že e-cigarety vypadají na pohled mnohem lépe, nežli nudná, obyčejná a nezajímavá nudle v podobě klasické cigarety. Další výhodou je nižší cena. Elektronickou cigaretu si pořídíte pouze jednu, nutná je jen počáteční investice a následně kupujete už jen náplně - to všechno vás vyjde mnohem levněji, nežli pravidelné nakupování krabiček s cigaretami.

Vyberete si i vy

Pokud vás představa zdravějšího a levnějšího kouření zaujala, navštivte e-shop e-cigo.cz, kde najdete více než pestrou nabídku elektronických cigaret. Z rozmanitého sortimentu si vybere každý, dokonce i ten nejnáročnější kuřák, který pro sebe žádá jen to nejlepší.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667