Skladování nafty a AdBlue: Vyberte si své nádrže

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 30.7.2018 | Průmysl, energetika

Musíte při své práci řešit uskladňování a manipulaci s naftou, adBlue, ale i například dešťovou vodou, chemikáliemi nebo topným olejem? Pak budete potřebovat kvalitní nádrže, nádoby a záchytné vany, které Vám zajistí bezpečné a zároveň jednoduché ukládání. To vše, ale mnohem více je pro Vás připraveno na stránkách www.eurotankdiesel.com. Vložte svou důvěru do rukou firmy, která má letité zkušenosti z této oblasti a dodržuje veškerá pravidla a povinnosti při daném skladování.

Manipulace s naftou bude hračka

Mnohe velké firmy, mnozí zemědělci, ale i například servisy řeší neustálé problém s manipulací a následným bezpečným uskladňováním motorové nafty. Problém bude vyřešen pořízením nádrží na naftu. Na již výše zmíněných webových stránkách prodejce Eurotank Diesel naleznete bohatý výběr dvou typů nádrží na naftu, kterými jsou jednoplášťové nádrže a dvouplášťové nádrže a to vše od výrobce Kingspan. Nádrže jsou typické svou odolností, kvalitním materiálem a dlouhou životností. Vybírat můžete z mnoha velikostí, záleží jen na Vás, jak velké množství motorové nafty budete mít.

Skladujte AdBlue tak, jak se má

Pro mnohé představuje skladování AdBlue problém, pro Vás už nebude. Nabídka nádrží je rozmanitá a připraveny jsou pro Vás i speciální nádrže na AdBlue. Výrobcem těchto nádrží je taktéž Kingspan, který má za sebou letité zkušenosti právě s výrobou nejrůznějších nádrží. K výrobě používá kvalitní materiály a dbá na preciznost celého procesu od začátku do konce. Pokud budete vybírat z těchto nádrží, naskytne se Vám volba mezi jednoplášťovými a dvouplášťovými nádržemi o menších i větších objemech.

Bezpečnost při práci

Vhodné skladování těchto, ale i jiných látek, jako jsou například chemikálie nebo nejrůznější oleje, má svůj význam. Důraz je kladen na maximální bezpečnost a nezávadnost. Snižte tedy možná rizika na minimum tím, že budete využívat prostředky a pomůcky tak, jak se má.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667