Odemykání potenciálu je tou nejlepší investicí, říká Radek Karban

Zadavatel: SeoExtra.cz | 11.7.2018 | Média, marketing

Většina lidí v dnešní náročné a uspěchané době není šťastných a bohužel ani nežijí své sny, které by jim přinesly chtěné vnitřní naplnění. Víte proč? Je to fascinující a děsivé zároveň... (ALE - změní Vám to TOTÁLNĚ život)

Jádro pudla je v tom, že druzí po nás chtějí, abychom byli podle jejich ideálů, vzorů, takoví, jací nás chtějí mít, nikoliv byli sami sebou. Jenže tím popíráte svou jedinečnost! Originalitu. Autenticitu. Sami sebe… Až to přijmete a přestanete bojovat…

Tomu se říká rezignace a bohužel tolik lidí rezignovalo na to se snažit, chtít více, projevit se více, když je ostatní vždy zkritizují (proto, aby je vrátili na svou úroveň nebo pod ní… a dělá to většina).

„Věřím, že jsme se nenarodili proto, abychom zapadali, ale proto, abychom vynikali! Tak začněte žít život svých snů už dneska!“, mě přesvědčuje Radek Karban, autor knihy Aktivuj svůj potenciál

ŠKOLA NÁS NEUČÍ VYNIKAT, ALE ZAPADAT

V dnešním světě je informací tolik, že cokoliv potřebujeme, to si vyhledáme za pár vteřin na internetu... Memorování ve školách je tak 500 let staré a vychází ze systému Jana Ámose Komenského, který je totálně out. Dnes je jiná doba. A je potřeba jiný přístup.

„Dnes se tak neplatí za to, co člověk ví, ale tím, KÝM JE a V ČEM JE SKUTEČNÝ MISTR.“, prozrazuje Radek Karban, který dříve také bojoval s nalezením sebe sama, až musel prodat svou firmu aby se znovu našel, odjel do Ameriky a tam se dostal do blízkosti lidí, kteří úzce spolupracovali i s americkými prezidenty a koučovali olympioniky a známé hollywoodské herce, a od těch se rozhodl učit.

Věděli jste však, že každý člověk má něco, s čím se narodil, a jde mu mnohem lépe přirozeně, než ostatním? Něco, co kdyby objevil a rozvinul, tak mu budou všichni platit doslova ZLATEM?

Říkáme tomu skryté dary, schopnosti, talenty... a máte je zcela určitě i právě VY. Jsou to vlastně silné stránky na určitou dovednost, která je nám více vlastní, než cokoliv jiného.

Nebuďte dál KOPIÍ. Jste ORIGINÁL! Tak projevte svou výjimečnost světu.

Chcete dosáhnout finanční svobody? Být opravdu úspěšnými a zároveň se za tím nehnat jako králík za mrkví pod stresem a nedostatkem spánku od nevidím po nevidím?

V dnešní době se cení nejvíce originalita. Žijeme totiž v době, které už NENÍ dobou informací, to bylo před rokem 2000. Dnes žijeme v době, kdy se velmi cení originálních nápadů, myšlenek, přístupu a něčeho, co vyzařuje z nás, prohlašuje sebevědomým způsobem autor knihy Radek Karban.

Vezměte si lidi jako je třeba Elon Musk, nebo Sir Richard Branson. Tito lidé mají geniální nápady a nebojí se přijít s něčím šíleným na trh. A vydělávají s tím miliardy! Tito lidé totiž odemkli svůj potenciál v tom, jak si dovolí velkoryse přemýšlet, a jak umí zaměřovat svou pozornost na to, v čem jsou nejlepší. To je celé kouzlo!

Každý z nás se tak milí čtenáři narodil s něčím, co lze charakterizovat jako vrozené silné stránky. Je to něco, co nám jde lépe, než 99,9% ostatních. A to podle genetických a epigenetických předpokladů, fungování našeho mozku a propojenosti hemisfér a neuronových sítí, a něčeho, co se dotýká našeho jádra, chcete-li duše. Jenže většina lidí to nerozvijí a naopak, školský systém náš potenciál od mala pohřbívá… doslova po něm dupe!

Podle jedné detailní studie NASA mají děti v předškolním věku (pod 5 let) geniální potenciál kreativity. Jenže jak jde čas, tak v 10ti letech je jejich potenciál výchovou, rodiči a školou jen 30%, v 15ti letech jen 15% a po dvacítce jen pouhá 2%! To je šokující. Místo toho, aby nás škola rozvíjela, tak nám hází klacky pod nohy a dělá z nás dělníky, prohlašuje Radek Karban.

Chcete-li vynikat, odemkněte svůj plný potenciál!

Jak na to najdete v nové průlomové knize Aktivuj svůj potenciál, kterou Radek Karban napsal pro všechny, které zajímá, jak najít své silné stránky, odemknout je a udělat to pak prakticky krok za krokem. Je to takový průvodce a manuál v jednom.

V této průlomové knize si na více jak 200 stránkách uvědomíte důležité aspekty a faktory včetně pomocných schémat, jak najít co jste skutečně Vy a co bylo EGO a nářeky mysli, vycházející z převzatých a naučených vzorců druhých lidí.

Objevíte, kde dřímá Váš potenciál zazářit v tomto světě. To, kde naleznete maximální radost, naplnění a zároveň i hloubku pro svůj celý život, říká spokojeně autor klidným hlasem.

A pokud vás to milí čtenáři zaujalo, knihu můžete dnes získat přímo na Radkově internetové stránce projektu knihy Aktivuj Svůj Potenciál hned teď: https://aktivujsvujpotencial.cz/

Tato průlomová kniha podpoří všechny, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého života a vnést do svého života skutečnou hloubku, jedinečnost a originalitu, aby až se jednou ohlédneme na konci svých snů, budeme mít pocit, že náš život stál opravdu za to a nelitovali jsme ničeho, co jsme neuskutečnili, neudělali. Žijeme totiž jen jednou, dodává závěrem Radek Karban.

Kdo je expert na odemykání a aktivaci lidského potenciálu Radek Karban?

Pan Karban je český expert a trenér odemykání potenciálu, který na svých kurzech, seminářích a tréninzích odemykání potenciálu pomohl už více jak třem tisícům lidí v České republice odemknout jejich pravý potenciál a umožnil jim dosáhnout v životě úspěchů, které pro ně byly dříve nemyslitelné. Radkovy kurzy osobního rozvoje umožňují účastníkům díky prožitkovým transformačním technikách dosáhnout chtěných cílů a být mnohem úspěšnější nejen v osobním životě, ale také v práci, kariéře a podnikání.

Radek Karban je také odborník na neuro lingvistické programování (NLP – moderní systém aplikované psychologie, poznámka redakce), držitel mistrovského certifikátu NLP Master a New Code NLP. Mezi jeho klienty patří vrcholoví sportovci, velké firmy, byznysmeni i běžní lidé, kterým pomáhá proměňovat jejich sny v realitu.

Radek věří, že žít život tak na půl, je vážně hřích. Žijte ho naplno už dnes s jeho nejnovější knihou.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon a1.jpg82.95 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712