Rok 2018 v oblasti nemovitostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Reality, bydlení

Rok 2018 nabízí spoustu nových prostor k pronájmu či prodeji. Jak takovou nemovitost sehnat a nenaletět přitom podvodníkům, je v dnešní době oříšek i pro ty zkušenější. Proto mnoho lidí volí služby ověřené realitní kanceláře Happy House Rentals, kdy její zaměstnanci vyřeší vše za vás.

Jak funguje realitní kancelář

Happy House Rentals ve svém aktuálním katalogu pro rok 2018 vede množství prostor, které nabízí jak k pronájmu, tak k prodeji. Reality 2018 si můžete prohlédnout jak na webových stránkách prostřednictvím detailních fotografií a odpovídajícího popisu, tak později osobně po sjednané schůzce s realitním makléřem. Ten s vámi celý prostor projde, poskytne potřebné informace a seznámí vás s odpověďmi na všechny vaše případné dotazy. Jestliže však raději dáte rovnou na rady makléře, je možné si sjednat schůzku ihned a poradit se o prostoru, který by pro vás byl nejvhodnější.

Velká škála možností

Ještě před tím než se rozhodnete pro koupi či pronájem v nové nemovitosti, je třeba si ujasnit pár základních údajů. A totiž o jak velkých prostorech uvažujete a jakou lokalitu preferujete.

Na internetových stránkách Happy House Rentals si můžete vyhledat reality 2018 a použít tzv. filtry. Jde o možnost třídění, při které zadáte požadovanou lokaci, preferovanou velikost, jako např. 1+1, 2kk a další. Neméně rozhodující bývá v očích zákazníka také cena, kterou lze taktéž nastavit a vyhledávat nemovitosti podle svých finančních možností.

Realitní kancelář Happy House Rentals vám nabízí poradenství a v případě zájmu o byt a nedostatečných financí také hypoteční úvěr.

Speciální požadavky

Dbáme na to, aby si každá zákazník mohl vybírat dle své chuti. Proto mimo sestavení nemovitostí a vytřídění pomocí filtrů vám náš realitní makléř dokáže pomoci i se speciálními požadavky. Některým zájemcům mohou vyhovovat byty s balkonem, nekuřáckými prostorami nebo si například přejí do pronájmu přivést i domácího mazlíčka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667