Dovolte realitní kanceláři, aby se postarala o vaši nemovitost

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Reality, bydlení

Vlastníte dům, byt či jinou nemovitost a nevíte jak s ní chytře naložit? Pokud se běžně nevěnuje prodeji či pronájmu, může pro vás být velmi těžké vystavit svůj majetek na trh a v nejlepším případě jím zaujmout okolí. Vyřešit podobné starosti vám pomůže realitní kancelář Happy House Rentals, která již mnoha zákazníkům před vámi pomohla a o majetek některých z nich se stará do teď.

Proč se obrátit právě na Happy House Rentals

Správa nemovitostí si totiž žádá víc než podepsání smlouvy o pronájmu či prodeji. Při komunikaci se zákazníkem je totiž vždy třeba se věnovat také tomu, aby bydlení nových majitelů v pronájmu i nadále fungovalo.

Jak služba funguje

Na začátku stojí důležitá informace, zdali si přejete nemovitost prodat či pronajímat. Jestliže vás zajímá prodej, zaměstnanci Happy House Rentals nafotí detailní a profesionální fotografie nemovitosti a poté přejdou k dalším požadavkům. Cílem dohody bude ustanovit konečnou cenu a veškeré doplňkové informace, včetně toho jak prodej proběhne, aby všechny strany byly spokojeny.

Poté je nemovitost uvedena na trh a nabídnuta zákazníkovi skrze dostatečnou propagaci. Kontakt se zájemcem udržuje taktéž realitní kancelář, avšak k prodeji přistoupí až po dohodě s vámi. Veškeré papírování, předání klíčů a případné nedostatky vyřeší Happy House Rentals za vás.

Pronájem funguje na podobném principu, avšak s tím rozdílem že správa nemovitostí sahá i do budoucna. Realitní pracovníci zajistí totéž co v předchozím případě prodeje, ale také se postarají o výběr nájmu a případné komplikace. Správa nemovitostí jako služba taky svým zákazníkům nabízí velmi příjemnou nabídku. Dokud nebude byt pronajatý, neplatí zákazník firmě Happy House Rentals žádné poplatky. Ty jsou velmi přijatelné a přicházejí až s platným pronájmem. Tudíž na Happy House Rentals vydělá na své práci a majitel bytu se taktéž může těšit z peněz z nájmu. Vše je tak provedeno bez starostí a komplikací.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667