Předvýběr.CZ prodloužil partnerství s florbalovými mistry

Podpora sportu je součástí firemní kultury
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 13.6.2018 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - 13. 6. 2018: O další dva roky až do konce sezóny 2019/2020 prodloužila dohodu o partnerství s týmem Technology Florbal Mladá Boleslav personální společnost Předvýběr.CZ.

„Už první rok spolupráce ještě před ziskem titulu ukázal, že Předvýběr.CZ ji nevnímá jenom formálně, ale jde mu o opravdové partnerství. Proto máme z obnovení dohody opravdovou radost,“ říká Tomáš Pacák, generální manažer mladoboleslavského klubu Technology Florbal.

„Z vítězství v Superlize jsem měl pochopitelně velkou radost, ale o prodloužení spolupráce jsem začal uvažovat už na přelomu letošního roku. Sport je pro mě osobně hodně důležitý a je také součástí naší firemní kultury,“ říká František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ.

Koncem května oznámily Česká asociace hokejistů a Hráčská fotbalová unie start společné platformy ELIIT, jejímž cílem je postarat se o budoucnost sportovců poté, co se nebudou věnovat profesionálnímu sportu. Předvýběr.CZ je jejím partnerem pro oblast uplatnění na trhu práce a dalšího vzdělávání hráčů.

Pro uplatnění sportovců v zaměstnání existuje velký prostor, míní šéf personálky František Boudný. „Mají správný přístup k práci, jsou motivovaní, dokážou pracovat pod tlakem, z tréninkových drilů mají správné návyky a věci dotahují do konce,“ vyzdvihuje František Boudný. „Když můžu, sám jako zaměstnavatel dávám přednost lidem, kteří mají za sebou nějakou sportovní historii,“ dodává.

„Předvýběr.cz se vyzná na trhu práce a má velké zkušenosti, jeho činnost sleduji několik let. Zapojení této společnosti do aktivit Hráčské fotbalové unie jen potvrzuje známý fakt, že manažeři této firmy žijí sportem a tak dobře rozumí situaci sportovců. Nejde jen o obchodní spolupráci, cítíme totiž navíc silný osobní zájem uvést bývalé sportovce do běžného pokariérního pracovního života,“ říká Zdeněk Šesták z vedení HFU.

Předvýběr.CZ podporuje i lokální sportovní aktivity, letos je jedním z hlavních sponzorů 13. ročníku závodu Bike Maraton Kněžice 2018, který proběhne pod záštitou Kraje Vysočina 8. září.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 150 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců. Předvýběr.CZ je partnerem klubu Technology Florbal Mladá Boleslav a platformy ELIIT pomáhající profesionálním sportovcům se začleněním do běžného života po ukončení kariéry.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024