Kuchyňské vybavení – Proměňte svou vizi ve skutečnost

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 5.6.2018 | Reality, bydlení

Jednoduché kuchyňské vybavení, které bylo kdysi považováno za chladné a neútulné je dnes běžnou součástí moderní kuchyně. Důvodem je výrazné šetření času, které můžete věnovat i jiným činnostem a koníčkům, než pouze vaření.

Kuchyňské vybavení, které šetří prostor

Kuchyňská linka není nafukovací. Spotřebiče sice zabírají místo, ale zato šetří váš čas a energii. Velmi výrazně vaření zjednodušují a to se z povinnosti stává koníčkem. Ať už se bavíme o mikrovlnné troubě nebo třeba myčce nádobí.

Možným řešením mohou být spotřebiče vícefunkční nebo také vestavné, které efektivně využívají místo, díky možnosti jejich individuálního umístění. Jak spotřebiče vybírat?

Vestavné spotřebiče

Vestavné spotřebiče jsou poslední léta oblíbenější a oblíbenější. Co způsobuje jejich oblíbenost?

Dřez zabudovaný do kuchyňské linky je samozřejmou součástí kuchyňského vybavení již po desítky let. Zabudovat do kuchyňské linky lze ale téměř vše – chladničku, mikrovlnnou troubu, troubu a varnou desku, myčku na nádobí, digestoř a dokonce i kávovar. Pokud máte malou koupelnu, můžete uvažovat i o zabudování pračky či sušičky do kuchyňské linky. Moderní typy bývají téměř bezhlučné a s téměř nulovými vibracemi, takže se nemusíte bát, že se bude třást celá kuchyňská linka.

Výhodou, která lze vidět na první pohled je jednotný vzhled kuchyně. Tou méně viditelnou, ale velice užitečnou, již výše zmiňovanou výhodou je právě ušetření místa, ale také lepší využití prostoru, i co se ergonomického hlediska týče. Tak například trouba může být umístěna výše, což umožňuje její oddělení od varné desky, a vy se tak při pečení nemusíte neustále ohýbat.

Vestavné spotřebiče lze zakoupit v setech, které jsou barevně a typově sladěné, ale také cenově výhodné.

Než zadáte výrobu kuchyňské linky kuchyňskému studiu, je dobré mít všechny spotřebiče vybrané. Linka se spotřebičům přizpůsobuje lehce. Avšak spotřebiče již vyrobené lince ne.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843