Ušetřete náklady za topení i klimatizaci

Zadavatel: SeoExtra.cz | 28.5.2018 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Platby za energie jsou u většiny domů největší položkou, která zatěžuje rodinný rozpočet. Během topné sezóny tvoří náklady na topení až 80% veškerých výdajů domácnosti. V horkých letních dnech zase klimatizace způsobuje nárůst nákladů za elektřinu. Jak tyto náklady efektivně snížit? Tepelně izolační nátěry vám pomohou snížit tepelné ztráty vašeho domu a ušetřit významnou část nákladů za energie.

Fasádní nátěr Thermoshield Exterieur vám pomůže ušetřit

Fasáda domu je vaší vizitkou, ale také prvním obranným valem mezi pohodlím vašeho domova a nepříznivými podmínkami venku. Proto byste při renovaci fasády měli dbát nejen na vizuální vzhled, ale také na technologické vlastnosti, jako je schopnost tepelné izolace, paropropustnost, stálost barev a podobně. Nátěr fasády Thermoshield dodá vaší fasádě odolnost před veškerými povětrnostními vlivy jako déšť, sníh, vítr nebo krupobití. Snižuje také možnost popraskání a vzniku trhlin ve fasádě. Kromě toho také zvyšuje odolnost proti plísním, řasám, houbám a mechům. Jednou z hlavních vlastností je však schopnost tepelné izolace, která dokáže snížit energetickou náročnost vašeho domu a tím vám ušetřit spoustu peněz.

Jak to funguje

Termoizolační fasádní nátěr Thermoshield Exterieur  je založený na izolačních schopnostech termokeramické membrány. Miliony malých keramických kuliček, rozptýlených v nátěru, tepelně izolují váš dům a efektivně brání průniku vlhkosti z vnějšího prostředí. Přitom však tento nátěr umožňuje vaší fasádě dýchat, takže jakákoli vlhkost se ihned odpaří. Snížení vlhkosti zdiva tak účinně zamezuje tvorbě řas, mechů a plísní.

Kvalita, která vydrží déle

Pokud uvažujete o nátěru fasády, který by výrazně zlepšil funkční vlastnosti vašeho domu, nátěr Thermoshield Exterieur vám přinese maximální užitek za rozumnou cenu. Obsažené barevné pigmenty jsou stálobarevné a odolné proti ultrafialovému záření, takže vaše fasáda bude mít i po letech stále stejnou barvu jako na začátku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712