Ještě neznáte službu zvanou správa domů? V tom případě si rozšiřte obzory!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.3.2018 | Reality, bydlení

Už jste někdy slyšeli o službě zvané jako správa domů? Pokud ne, pak uděláte jedině dobře, když si najdete pár minut času na přečtení dnešního článku, který vám v mnohém rozšíří obzory. Člověk totiž nikdy neví, kdy se zrovna jemu bude tato služba poskytovaná realitní kanceláří hodit a určitě proto není na škodu být o krok napřed. Takže se teď pohodlně usaďte a přečtěte si, co to ta správa domů vlastně je a jaké výhody vám její využívání může přinést.

Jeden velký otazník

Když se řekne správa domů, mnoho lidí, ba dokonce většina, vůbec netuší, o čem je vlastně řeč. Přitom se jedná o poměrně oblíbenou a stále častěji vyhledávanou službu, kterou má pod palcem renomovaná pražská realitní kancelář Happy House Rentals.

Co správa domů zajišťuje?

Správa domů je služba, jejímž cílem je maximální pohodlí vlastníků nemovitostí, kteří se o svůj dům buď starat nechtějí, nebo jej momentálně nevyužívají. Častými zájemci jsou proto lidé, kteří zde vlastní nemovitost, ale žijí v zahraničí. Službu využívají i ti, kteří třeba zdědí dům, ale již mají jiné bydlení, takže zděděný dům nabídnou k pronájmu a získají tak pasivní příjem. Ať už je zájemcem o správu domů kdokoli, vždy si může být jistý tím, že nic neztratí, ba naopak jedině získá.

Pod palcem realitní kanceláře

Jak jsme již zmínili na začátku dnešního článku, správu domů zajišťuje známá pražská realitní kancelář, o které se můžete dozvědět více informací na jejích stránkách happyhouserentals.com - tam najdete vše důležité nejen o samotné realitce, ale i o správě domů. V případě zájmu o tuto službu se můžete s pracovníky realitní kanceláře spojit buď telefonicky, emailem nebo osobně přímo v zázemí jejich kanceláře. Tam vám budou sděleny všechny informace a zodpovězeny otázky, na které se budete chtít zeptat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667