Radek Karban aktivuj Tvůj skutečný potenciál

Zadavatel: SeoExtra.cz | 9.3.2018 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Cítíte, že jste v životě nedosáhli všeho, čeho jste chtěli? Připadá vám, že vám život hází klacky pod nohy a že úspěch není pro vás? Možná vás překvapí, že největší překážkou ke splnění vašich cílů jste vy sami. Většina neúspěchů je způsobena nedostatkem sebevědomí, strachem ze selhání, a negativními myšlenkami typu "to nemohu dokázat, to není nic pro mne".

Aktivujte svůj skutečný potenciál.

Potenciál k tomu být úspěšný máme každý v sobě, ale ne každý má dost vůle a ochoty pracovat na sobě a na svém vnitřním rozvoji a růstu. Se správným vedením však doslova každý může dosáhnout pokroků a úspěchů, o kterých se mu dříve mohlo pouze zdát. Na kurzech osobního rozvoje, které pořádá Radek Karban, se již tři tisícé lidí přesvědčily, že mohou dosáhnout prakticky čehokoli, co si budou přát.

Kdo je transformační lídr Radek Karban?

Radek Karban je známý pražský life coach (životní kouč) a transformační lídr, který na svých kurzech pomohl už třem tisícům lidí odemknout jejich mentální potenciál a umožnil jim dosáhnout v životě úspěchů, které pro ně byly dříve nemyslitelné. Radkovy kurzy osobního rozvoje v Praze umožňují účastníkům dosáhnout jejich cílů a být mnohem úspěšnější nejen v osobním životě, ale také v práci a podnikání. Radek Karban je odborník na neuro lingvistické programování (NLP), držitel mistrovského certifikátu NLP Master a New Code NLP. Mezi jeho klienty patří vrcholoví sportovci, velké firmy, i třem tisícům lidí, kterým pomáhá proměňovat jejich sny v realitu.

Jak vám kurzy osobního rozvoje změní život k lepšímu

Absolvováním některého z kurzů osobního rozvoje získáte vyšší sebevědomí, odemknete svou vnitřní sílu a stanete se silnou osobností, která přitahuje úspěchy jako magnet. Za pomoci pokročilých technik NLP uvolníte svůj maximální potenciál a zažijete vnitřní proměnu, která vám změní život.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712