Máte byt, který nevyužijete? Pronajměte ho!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.2.2018 | Reality, bydlení

Vlastníte nemovitost, kterou sami nevyužíváte? Nebo plánujete nějakou dobu odcestovat mimo území naší republiky a váš byt zde zůstane po dobu vaší nepřítomnosti prázdný? V tom případě se jej neostýchejte pronajmout!

Pohodlně a bez starostí

Možná si teď pohráváte s myšlenkou, jak složité by bylo řídit pronájem ze zahraničí. Už si představujete, kolik by s tím bylo práce, papírování, domlouvání. A možná se vám díky tomu do toho nechce a raději necháte svůj byt prázdný, dokud se nevrátíte. A víte co? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné! V současné době totiž existuje služba zvaná správa bytů, která je stále častěji vyhledávaná a oblíbenější. Chcete se o ní dozvědět více? Tak čtěte!

Jak to funguje?!

Správa bytů je služba poskytovaná realitní kanceláří HappyHouseRentals.com, jež se na trhu s nemovitostmi pohybuje již slušnou řádku let. Během této doby si realitní kancelář dokázala vydobýt čestné místo na trhu, vybudovala si silné jméno mezi konkurencí a vytvořila obsáhlou základnu klientů, kteří se rádi vrací a služeb realitní kanceláře využívají opakovaně. Správa bytů funguje tak, že svou nemovitost vložíte do rukou realitky a ta se o vše postará. Zajistí jak dlouhodobý, tak i krátkodobý pronájem, veškeré papírování zařídí za vás, takže vy s tím nebudete mít žádné starosti. Za službu platíte pouze v případě, kdy je vaše nemovitost skutečně pronajata.

Individuální služby každému na míru

Realitní kancelář Happy House Rentals si dala za cíl nabídnout každému klientovi ty nejlepší služby. Ke každému z nich je proto přistupováno naprosto individuálně, s ohledem na jeho přání, požadavky a podmínky. Samozřejmostí jsou profesionální služby, přátelský přístup a snaha dosáhnout maximální oboustranné spokojenosti. S realitní kanceláří z Prahy nemůžete nic ztratit!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667