Ruce jsou nástrojem králů! Zajistěte jim bezpečí a noste pracovní rukavice!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.2.2018 | Průmysl, energetika

Jedno známé rčení říká, že ruce jsou nástrojem králů. A něco na tom bude, protože jsou to právě ruce, které používáme k vykonávání většiny činností. Bez rukou bychom nemohli pracovat, nemohli bychom se najíst, nemohli bychom zkrátka zhola nic. Proto je důležité myslet na jejich bezpečí, především pak při práci, kde nikdy nevíte, jak a čím se můžete zranit.

Používání pracovních rukavic není povinnost

Ať už pracujete jako dělník na stavbě, chemik, pracujete se dřevem, pohybujete se v odvětví průmyslu, tak či onak pracujete rukama. Je to tak? Využíváte je k práci dnes a denně, bez nich byste byli nahraní. Proto je potřeba, abyste při své práci nosili pracovní rukavice, což by neměla být nepříjemná povinnost, ba naopak samozřejmost. Stejně jako zdraví, i ruce máte jen jedny. Jakmile se vám s nimi něco stane, může to mít doživotní následky.

Vyberte si rukavice, které potřebujete

Nabídka pracovních rukavic v e-shopu rucedozadu.cz je více než pestrá, takže si mezi nimi každý dokáže přijít na své. K dostání jsou jak klasické jednorázové rukavice, tak i rukavice chladuodolné, chemické, protipořezové, celokožené, antivibrační, rukavice pro svářeče, stejně tak i povrstvené rukavice, luxusní rukavice nebo rukavice dielektrické. Jak vidíte, v různorodé nabídce jistě i vy najdete rukavice, které potřebujete ke své práci a které vám při jejím výkonu zajistí maximální bezpečí.

Nejen podle účelu, ale i podle značky

Pracovní rukavice můžete vybírat nejen podle jejich účelu, který tak můžete maximálně přizpůsobit vašim požadavkům, ale i podle značky. Těch je celá řada, od těch proslulých až po ty méně známé. Pokud máte oblíbenou značku pracovního oblečení nebo ochranných pomůcek, můžete se podívat, jestli nenabízí i kvalitní pracovní rukavice.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667