Nádrže na naftu: Nepodceňujte jejich výběr

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.2.2018 | Průmysl, energetika

Ti, kteří se vyskytují pravidelně v průmyslu, zemědělství nebo jiných oblastech, pravidelně se musí setkávat s uskladňováním a manipulací s AdBlue, naftou, hnojit, chemikálií, topných olejů a jiných látek a materiálů. Proč si s tím ale lámat hlavu? My Vám přinášíme velmi jednoduché řešení v podobě nádrží, které jsou typické svou kvalitou, bytelností a jednoduchou obsluhou. Na trhu se můžeme setkat s celou řadou těchto nádrží, my si však dovolujeme upozornit na firmu Eurotank Diesel, která na trhu nabízí jednoplášťové a dvouplášťové nádrže – více zjistíte na jejich stejnojmenné stránce eurotankdiesel.com.

Nafta není žádný problém

Mnoho živnostníků i firem shledává problém v manipulaci, skladování a čerpání nafty. Tento problém však velmi jednoduše odstraníte. Eurotank Diesel Vám přináší exkluzivní nabídku jednoplášťových a dvouplášťových nádrží na naftu. Samozřejmostí jsou i nejrůznější velikosti nádrží podle objemu od 200 litrů až po 9000 litrů. Proto si na své přijde snad úplně každý. Jejich výhodou je bezúdržbovost, kvalitní materiál a dlouhá životnost.  

Hromadné uskladnění

Trápí Vás snad přebytek hnojiv, chemikálií nebo topného oleje. I s tím si hravě poradíte díky těmto nádržím. Počítat můžete i s potřebným příslušenstvím, bez kterého se zkrátka neobejdete. Sháníte snad tlakové hadice, výdejní pistole, výdejní zařízení, analogové průtokoměry nebo digitální průtokoměry? To vše, ale i mnoho dalšího séženete na webu eurotankdiesel.com.

Výrobce Kingspan

Kingspan patří mezi absolutní špičku a jedná se o výrobce mimo jiné právě výše zmíněných nádrží. Jak jsme již zmiňovali, přednostmi těchto nádrží od výrobce Kingspan, je použití odolného materiálu, který zajišťuje nejen dlouhou životnost, ale zároveň i minimální náklady na údržbu. Nadneseně si dovolujeme říct, že tyto nádrže s Vámi zestárnou. Proto neváhejte a vsaďte na kvalitu. Vyplatí se Vám to. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667