Proč si vybrat LIGS University

Zadavatel: SUITU websites SE | 7.4.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Zvažujete studium manažerského programu BBA, MBA, MPA, MSc, DBA či PhD? Chcete studovat v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků? Začněte studovat kvalitní manažerský program založený na moderních a efektivních principech a postupech, který má v nabídce LIGS University.

Vybrat si správnou a kvalitní školu poskytující manažerské programy BBA, MBA, MPA, MSc,DBA a PhD není snadné, a proto jsme pro vás připravili článek shrnující hlavní výhody studia na LIGS University. Tato univerzita patří k těm nejlepším na českém trhu, nicméně konečné rozhodnutí o vašem vzdělání a budoucnosti je ve vašich rukách. Vybírejte pečlivě.

Výběr z mnoha specializací

Mezi hlavní výhody studia na LIGS University patří bezesporu výběr z mnoha specializací. Programy LIGS University jsou poskytovány ve více specializacích, díky čemuž si může každý vybrat podle svých zájmů a potřeb. Zároveň jsou manažerské programy LIGS University v takové formě, která umožňuje studium i pracovně velmi vytíženým manažerům.

LIGS University nabízí blended learning nebo interactive online formu programů, přičemž obě tyto formy studia respektují pracovní vytížení studentů a jsou ideální formou, jak sloučit vzdělávání a zaměstnání a současně maximálně pomáhají osobnostnímu rozvoji účastníků programů.

Blended learning a interactive online program

Nevíte, co si máte pod pojmy blended learning nebo interactive online forma programů představit? LIGS University ve svých vzdělávacích programech efektivně kombinuje to nejlepší ze dvou nejúspěšnějších vzdělávacích systémů na světě, tzn. flexibilitu vzdělávání, kterou umožňuje blended learning či interactive online formu programů, která je typická pro americký vzdělávací systém a Oxfordský tutorský model s kořeny v britském vysokoškolském systému.

Základem Oxfordského tutorského modelu je tzv. one-to-one vzdělávání, což znamená, že studentovi je v rámci každého předmětu nebo modulu přiřazen jeden konkrétní tutor, se kterým má možnost konzultovat své studium, a který studenta vede při psaní seminární neboli závěrečné práce. Zjednodušeně by se dalo říct, že se jedná o přesný opak klasické a neosobní formy výuky založené na pasivních přednáškách ve velkých sálech.

Manažerské programy v mnoha jazycích

Další obrovskou výhodu studia na LIGS University představuje výuka programů v několika jazycích. Studenti mohou studovat BBA, MBA, MSc, DBA a PhD nejen v češtině, ale také ve slovenštině, ruštině nebo angličtině, případně v jejich kombinacích dle svého zájmu.

Pokud by si studenti programů LIGS University chtěli své jazykové dovednosti vylepšit, mají možnost za zvýhodněných podmínek absolvovat jazykový pobyt na Hawaii. Během pobytu se naučí anglicky a budou mít i dostatečný čas na poznávání krás Hawaii. K tomu všemu je možné jazykový pobyt na Hawaii skloubit s rodinným pobytem.

Nástup možný kdykoliv

Přednostní manažerských programů na LIGS University je mimo jiné také možnost zahájení programů kdykoliv. Programy Interactive Online BBA, MBA, MPAMSc, DBA a PhD a Executive DBA (PhD) je možné zahájit kdykoliv v průběhu roku. Zahájení programu Executive MBA je zpravidla v dubnu a v říjnu.

Co se týče cen za jednotlivé programy, tak strategií LIGS University je, aby kurzovné zahrnovalo všechny náklady spojené s daným manažerským programem a vzdělání bylo cenově přístupné. Na oficiálních stránkách LIGS University (www.ligsuniversity.cz) jsou proto kompletní a přehledné ceníky k jednotlivým programům, ve kterých je přesně uvedeno, co je součástí ceny. Ceny uvedené v cenících jsou již konečné a nepřipočítávají se k nim žádné další poplatky. Zájemci mohou získat také slevu (např. při přihlášení dvou či více osob) a dále si mohou rozložit kurzovné do více splátek.

 

Získání nových zkušeností a kontaktů

Pokud se rozhodnete pro studium manažerského programu na LIGS University získáte skutečně kvalitní manažerské vzdělání zaměřené na praxi, které vám poskytnout tutoři s významnou manažerskou praxí a bohatými zkušenosti ve svých oborech.

Zároveň získáte možnost osobní výměny zkušeností, názorů a kontaktů prostřednictvím chatu na studentském webu, při setkáváních na doporučených workshopech a seminářích LIGS University, na akcích LIGS Clubu a při dalších příležitostech. Pomyslnou třešničkou na dortu pro vás bude získání amerického univerzitního diplomu a získají titulu z americké univerzity. *

*Interactive Online programy BBA, MBA, MPAMSc, DBA a PhD jsou poskytovány americkou LIGS University, USA se sídlem v Honolulu na Hawaii. Executive programy MBA a DBA (PhD) jsou touto americkou univerzitou validovány. 

Témata: LIGS University, Executive MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757