Technimat Teplice – to je hutní materiál v uceleném sortimentu

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.10.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Velkoobchodní společnost Technimat Teplice nabízí ve svých prodejních skladech v Teplicích – Novosedlicích, Karlových Varech – Dalovicích, Ústí nad Labem, Praze – Čakovicích, Sokolově a Plzni - Liticích ucelený sortiment v kategorii hutní materiál. Jde o profilovou ocel, betonářskou ocel, sítě do betonu – kari, plechy, trubky, jakly a další výrobky, například pletivo a podlahové rošty. Cílem společnosti je nabídnou zákazníkovi hutní materiál v požadované kvalitě, rychle a ochotně, a poskytnout služby zahrnující například dělení a ohýbání materiálu. Po domluvě je možné zařídit také vhodnou dopravu. 

Hutní materiál rychle a včas – to je krédo obchodních zástupců

Z dalších služeb nabízí Technimat i výkup nadbytečného materiálu a slevy pro velkoodběratele a stálé zákazníky. O bezproblémové dodávky se stará síť obchodních zástupců, aby se požadovaný hutní materiál dostal včas na určené místo. I přes rozvinutou elektronickou komunikaci firma klade důraz na osobní jednání. Pro stavebnictví či průmyslovou výrobu je důležité, aby dodávky přišly ve stanoveném termínu a nebrzdily postup prací. Například u betonování se musí počítat s tím, že armatura musí být připravena včas, protože technologické postupy jsou propočítány na hodiny. Každé zdržení může znamenat zhoršení kvality výsledného železobetonu.

Hutní materiál dodávají renomovaní výrobci

Technimat prodává hutní materiál už od roku 1993, výsledkem je na celém území severních, západních a středních Čech propracovaná obchodní síť se šesti velkosklady. Tyto sklady disponují jeřábovou technikou, aby nakládání bylo co nejrychlejší a bezpečné. Další technika umožňuje řezání, vypalování a ohýbání přímo na místě. Hutní materiál pochází od renomovaných výrobců z celé Evropské unii, firma spolupracuje například se společnostmi Compañía Española de Laminación, S.L., AFV Acciaierie Beltrame S.p.A., Acciaierie Venete S.p.A., ÓAM Ózdi Acélművek Kft., Elbe-Stahlwerke Feralpi GmbH a Železárny Annahütte Prostějov.

 

Témata: hutní materiál, plechy, tyče, sítě do betonu kari, jakly, trubky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300