Kachlová kamna – stará krásna, moderní topení

Stará krásna i moderní topení - kachlová kamna
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.9.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Také se nemůžete vynadívat na stará kachlová kamna u někoho na chalupě? Je to krásná řemeslná práce a navíc stále funkční. Mají tu přednost, že při topení se kachle rozehřejí a akumulují tepelnou energii, a poté, co už netopíte, ji vydávají do okolí. Každý vám řekne, že jenom takové topidlo dokáže vyhřát celou chalupu a navíc jde o energie, která je našemu tělu velmi blízká. Takové teplo máme rádi a dělá nám dobře. Moderní zařízení mají stejné výhody jako staré „kachláky“, jen ještě lepší technologie hoření.  Navíc je můžete koupit samostatně a s různým výkonem podle vyhřívaného prostoru.

Kachlová kamna s výměníkem nebo bez výměníku

Moderní kachlová kamna vám připomenout staré chalupy, ale už nejsou tak velká. Můžete si je postavit v obýváku. Ano, kachlová kamna se stále častěji instalují v běžných domech či bytech. Když je doplníte výměníkem, můžete si vyhřát celý byt. Voda ve výměníku akumuluje teplo a při napojení na otopný systém ji můžete rozvést po radiátorech v bytě či domě. Toto moderní topidlo si můžete vybrat v různém barevném i tvarovém provedení. Líbí se vám kachle starých barev a odstínů, například olivově zelené, medové, s lesklou či matnou glazurou? I takové najdete v nabídce společnosti VOSS Zlín, která je prodává.

Krbová kamna – to je bezpečný zážitek z plápolajícího ohně

Dalším staronovým topidlem jsou krbová kamna. Převzaly výhody krbu, kdy můžete pozorovat oheň přímo v místnosti, v novém zařízení je to přes bezpečnostní sklo. Je to tak lepší, protože jiskry vám nelétají na parkety či koberec a máte jistotu, že nic nezapálíte. Pokud krbová kamna obezdíte akumulačním materiálem, dokáží uchovat tepelnou energii na dlouhou dobu. I po skončení topení, vám kamna vyhřejí celou místnost. Můžete mít variantu s výměníkem nebo bez výměníku. Výměník vám díky ohřáté vodě rozvede teplo do celého bytu. 

 

Témata: kachlová kamna, kamna, kachlová kamna levně, kamna levně, krbová kamna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300