Oprava plynových zařízení – lepší je zjistit závady při kontrole

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.8.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Zrovna začíná zimní období a vám se rozbilo plynové topidlo? Nebo plynová Karma? To je opravdu nepříjemné. Nezbývá vám nic jiného než oprava plynových zařízení. Jde o to, zda se vám podaří sehnat tak rychle šikovného opraváře. Vždy je dobré mít po ruce kontakt na dobrou firmu, která zajišťuje servis 24 hodin denně. Ale jak to udělat? Když si kupujete nové zařízení, nechte si udělat vstupní revizi od vybrané firmy a hned máte kontakt na budoucí opraváře. Například firma Plynoservis Praha zajišťuje opravy značek Karma, Mora a dalších.

Proč jsou lepší kontroly u značek Karma a Mora?

Jsou uživatelé plynových spotřebičů, kteří zapomínají na revize a pravidelné kontroly. Když se jim spotřebič porouchá, čeká je většinou nákladná oprava plynových zařízení.  A pokud technik nemá zrovna potřebný díl na výměnu, je možné, že budou chvíli čekat. A každý ví, jak nepříjemné je, když v zimě nejde topidlo nebo je odstavená Karma. Když si necháte dělat revize a kontroly svých zařízení, většinou se zjistí závada a technik ji hned opraví. Spotřebič vám tak slouží nepřetržitě a nenechá vás na holičkách zrovna v době, kdy ho nejvíce potřebujete.

Čištění, seřízení a výměna – to je běžný servis

A kdy se dělají revize nebo kontroly? Vůbec první je vstupní revize, další revize se dělá jedenkrát za tři roky. Ale vždy je dobré nechat si dělat kontroly každý rok. Vyměňují se membrány, termočlánky nebo čidla průtokových ohřívačů například u značky Mora. Právě u průtokových ohřívačů značky Mora se musí čistit výměníky, hořáky, trubky, dále se promazávají pohyblivá ústrojů. Když si tyto kontroly necháváte dělat pravidelně, oprava plynových zařízení vás ani nemusí potkat. Veškeré závady se vyřeší při běžné kontrole. U plynových topidel se čistí vnitřky, hořáky a odtahy spalin. Je nutné seřídit také regulátory a zapalovače.  

 

Témata: oprava karma, oprava MORA, oprava plynových zařízení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300