Zahradní krby – pro grilování i pro zážitek z otevřeného ohně

Zahradní krby – pro příjemné grilování
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Grilování se stává v Česku národním sportem, takže v nabídkách obchodů nechybí nejrůznější přenosné grily nebo venkovní krby. Pokud necestujete z místa na místo a grilujete doma na zahradě, pro vás budou ideální zahradní krby.  Můžete na nich nejen grilovat, případně udit, ale zároveň vám poskytnou zážitek z plápolajícího ohně. Ne vždy je letní večer tak horký, abyste venku vydrželi dlouho do noci. Zahradní krby vám poskytnou více služeb, jsou i zajímavým architektonickým prvkem a spolu s pergolou či zahradním altánem vytvoří v zahradě příjemný kout.

Zahradní krby snadno sestavíte z dílů bez lepení

Kdekdo má představu, že zahradní krby je složité postavit, protože se musí zdít či betonovat. Ale to už tak dávno není. Dnešní zahradní krby se dodávají jako stavebnice a lze je postavit během půl hodiny, protože díly se nelepí a nepoužívá se žádná malta. Například společnost VOSS Zlín, která zahradní krby nabízí, uvádí, že krb postavíte ve dvou osobách během deseti minut. A hned můžete grilovat. V nabídce mají zahradní krby od nejjednodušších modelů až po krby s nerezovou či měděnou střechou, případně zahradní krby rohové doplněné o odstavné police.

Zahradní krby dotvoří vaši zahradu

Zahradní krby jsou vhodné i pro moderní způsob trávení volného času. Dnes už zahrada neslouží jen pro pěstování zeleniny a ovoce, stále více času využíváme zahradu ke hrám s dětmi, ale i jako prostor k odpočinku při sekání trávy, nebo ve chvílích, kdy si chceme posedět s přáteli či sledovat fotografie v tabletu. Zahradní krby jsou příležitostí rozdělat si večer bezpečně oheň a dívat se do jeho plamenů. Místo hned dostane jinou atmosféru. Díky svému architektonickému řešení se zahradní krby stávají další dominantou vaší zahrady, kam si bude chodit rádi posedět.  

 

Témata: zahradní krby, krby, krbová kamna, krby na zahradu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300