TÜV SÜD Czech: Desáté výročí Certifikátů výjimečnosti ocenilo ikony českého průmyslu

Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 14.11.2016 | Politika, společnost

Praha (Pressweb) - TÜV SÜD Czech, vedoucí společnost v oblastech inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v České republice, již podesáté oficiálně představila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti. Tato ocenění udílela v návaznosti na kampaň Listopad – Měsíc kvality v České republice. Certifikáty byly slavnostně předány v pražské restauraci Mlýnec.

Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již desátým rokem. Podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, které garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2016 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 17 společnostem. Mezi nové držitele ocenění patří například Husqvarna Manufacturing CZ s.r.o., Madeta a.s., MICo s.r.o., TATSUNO EUROPE a.s., UNICORN SYSTEMS, Vitana a.s. nebo Zetor Traktors a.s. Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality.

„Pro nás je rok 2016 mimořádný na mnoha frontách – slavíme totiž 150 let existence naší společnosti TÜV SÜD. O to více jsem potěšen, že letos můžeme jubilejně, podesáté, ocenit firmy, pro které je kvalita hodnotou a řízení kvality ústředním pilířem podnikání. Zároveň skutečnost, že mezi sebou máme ikony českého průmyslu, jakými jsou Madeta, Vitana, nebo Zetor, mi dává jistotu, že kvalita českých výrobků a služeb zůstává na špičkové celosvětové úrovni. Pokud v dnešním světě chceme společně uspět na českém a globálním trhu, je to směr, kterého bychom se měli držet,“ komentoval událost Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech a ředitel středoevropského klastru TÜV SÜD Česko – Polsko – Slovensko.

Kontakt:
Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138, Praha 4 Tel: +420 724 533 360
Email: stefania.recskyova@tuv-sud.cz
Internet: www.tuv-sud.cz

 

Témata: Certifikát výjimečnosti, TÜV SÜD Czech, ocenění pro významné klienty, kvalita, firmy které dbají na kvalitu, měsíc kvality, certifikace, Oleg Spružina, výročí 150. let | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

TÜV SÜD Czech

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Kontaktní osoba: Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
stefania.recskyova@tuv-sud.cz
+ 420 239 046 807
Obrázek uživatele TÜV SÜD
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: +420 239 046 800