Hejnová si z Moskvy přiveze zlato, Veselý bude stříbrný

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 9.8.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 9. 8. 2013: Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý budou stát v Moskvě na stupních vítězů, Zuzaně Hejnové k tomu dokonce zahraje i hymna. Myslí si to bookmakeři internetové sázkové kanceláře Unibet,  která tyto dva české reprezentanty zařadila mezi favority mistrovství světa v atletice, které v pátek začíná v Moskvě.  Oba by měli mít podle Unibetu největší konkurenci v domácích závodnících, Veselý je v kurzu 2,5 největším favoritem oštěpu společně s Tarabinem, obrovskou favoritku 400m překážek Zuzanu Hejnovou s kurzem na vítězství 1,4 se bude snažit dohnat zbytek startovního pole v čele s Ruskou Anťuchovou.

„Atletika není typicky sázkařský sport, ale s globálními superstars typu Usaina Bolta a hodně sledovanou Diamantovou ligou se její pozice pomalu mění,“ hlásí manažer Unibetu Stanislav Jurečka. „Česká atletika je podle nás na vzestupu. I při absenci medailové jistoty Špotákové máme šanci na minimálně dvě až tři medaile, tak uvidíme, s jakými zásobami vzácných kovů se naši reprezentanti  vrátí z Ruska, které je na  suroviny tak bohaté,“ se vtipem dodává Jurečka. 

Dalšími českými nadějemi na medaili jsou například koulař Prášil (kurz na umístění do třetího místa je 3,25), tyčkař Kudlička (3,50), kladivář Melich (3,75), tyčkařka Svobodová (12,50), výškař Bába (15,00) nebo čtvrtkař Maslák (17,50). Existuje dokonce i šance, že při úspěchu Hejnové by na stožár mohly stoupat dvě české vlajky, naději na medaili na čtvrtce s překážkami má v kurzu 9,00 i Denisa Rosolová.

Unibet samozřejmě vypsal kurzy i na úspěchy největších hvězd královny sportu, dominance Usaina Bolta na stovce nebo Mo Farraha na 10 kilometrech je ovšem tak veliká, že ani jejich vítězství sázkaři příliš velké zhodnocení nepřinese.  Trojnásobný vítěz z loňské olympiády Bolt je favoritem stovky v kurzu 1,1, dvojnásobný londýnský šampion Farrah pak bude v cíli desetikilometrové trati jako první v kurzu 1,25.  „Hvězdy příliš nenesou, na atletice se vyhrává především díky sázce na správného outsidera,“ uzavírá s úsměvem Jurečka.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: atletika, mistrovství světa, sázka, Unibet, Vítězslav Veselý, Zuzana Hejnová | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
e.vox's picture
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tschechische Republik
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024